Sprawdź, gdzie kandydaci mogli spotkać markę GoldenLine

W ostatnim półroczu byliśmy obecni na wydarzeniach dedykowanych specjalistom IT oraz na targach pracy skierowanych zarówno do specjalistów jak i studentów, gdzie dostarczaliśmy praktyczną wiedzę o rynku pracy a także umacnialiśmy wizerunek serwisu, jako miejsca do poszukiwania pracy. Zobacz, gdzie markę GoldenLine mogli spotkać kandydaci w I połowie 2018 r.

Poradnik „Twoja Kariera”

Na początku 2018 roku, do rąk czytelników trafił nowy numer przewodnika Twoja Kariera. Jest to praktyczne kompendium wiedzy dla studentów i absolwentów oraz osób szukających pracy, wydawane od 2014. Poradnik prezentuje aktualną ofertę rekrutacyjną pracodawców oraz edukuje młodych ludzi przygotowując ich do realiów rynku pracy.  

Tegoroczne wydanie dystrybuowane było:

  • w ponad 80 biurach karier najlepszych uczelni w ponad 20 miastach m.in. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie Gdańsku,
  • na ponad 20 wydarzeniach m.in.: Akademickie Targi Pracy, Code Europe, Inżynierskie Targi Pracy, Career Expo.

Targi pracy i konferencje dla IT

Nie mogło nas zabraknąć również na targach pracy, gdzie na każdym stoisku częstowaliśmy kawą, rozdawaliśmy gadżety i materiały reklamowe, prowadziliśmy rejestrację nowych użytkowników i dystrybucję Twojej Kariery 2018. Podczas wiosennej edycji byliśmy obecni na kilku wydarzeniach skierowanych do studentów i specjalistów.

Patronaty medialne

W I półroczu 2018 r. udzieliliśmy 30 patronatów medialnych w zamian za ekspozycje marki GoldenLine na materiałach promujących wydarzenia oraz na samych targach. Dzięki udzielonym patronatom dotarliśmy do ponad 90 tys. osób.

Dodaj komentarz