Sprawdź, gdzie kandydaci mogli spotkać markę GoldenLine

W ostatnim półroczu byliśmy obecni na wydarzeniach dedykowanych specjalistom IT oraz na targach pracy skierowanych zarówno do specjalistów jak i studentów, gdzie dostarczaliśmy praktyczną wiedzę o rynku pracy a także umacnialiśmy wizerunek serwisu, jako miejsca do poszukiwania pracy. Zobacz, gdzie markę GoldenLine mogli spotkać kandydaci w I połowie 2018 r.

Poradnik „Twoja Kariera”

Na początku 2018 roku, do rąk czytelników trafił nowy numer przewodnika Twoja Kariera. Jest to praktyczne kompendium wiedzy dla studentów i absolwentów oraz osób szukających pracy, wydawane od 2014. Poradnik prezentuje aktualną ofertę rekrutacyjną pracodawców oraz edukuje młodych ludzi przygotowując ich do realiów rynku pracy.  

Tegoroczne wydanie dystrybuowane było:

  • w ponad 80 biurach karier najlepszych uczelni w ponad 20 miastach m.in. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie Gdańsku,
  • na ponad 20 wydarzeniach m.in.: Akademickie Targi Pracy, Code Europe, Inżynierskie Targi Pracy, Career Expo.

Targi pracy i konferencje dla IT

Nie mogło nas zabraknąć również na targach pracy, gdzie na każdym stoisku częstowaliśmy kawą, rozdawaliśmy gadżety i materiały reklamowe, prowadziliśmy rejestrację nowych użytkowników i dystrybucję Twojej Kariery 2018. Podczas wiosennej edycji byliśmy obecni na kilku wydarzeniach skierowanych do studentów i specjalistów.

Patronaty medialne

W I półroczu 2018 r. udzieliliśmy 30 patronatów medialnych w zamian za ekspozycje marki GoldenLine na materiałach promujących wydarzenia oraz na samych targach. Dzięki udzielonym patronatom dotarliśmy do ponad 90 tys. osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *