Przegląd mediów – czerwiec #1

Jak co piątek na blogu czeka na Was HRowo-EBowa prasówka – sprawdź, co w tym tygodniu publikowały branżowe media.

„Pracuj mądrze, a nie ciężko

Czy nie zdarza Ci się myśleć o poniedziałkowych obowiązkach już w piątek? Dużo mówi się o utrzymywaniu równowagi między karierą a innymi aspektami życia. Niektórzy z nas uważają, że pracy i życia prywatnego nie da się oddzielić, inni natomiast potrafią postawić granicę. Jedno jest pewne – ważne, aby zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Pogodzenia dwóch tak ważnych obszarów Twojego życia nie jest łatwe, ale wykonalne. Od czego zacząć? Tego dowiesz się TUTAJ.

Firma przyjazna rodzinie

Firm, które wykazują się elastycznością wobec młody rodziców, jest coraz więcej. Pracownicy zdecydowanie chętniej zwiążą się na dłużej z firmą sprzyjającą rodzinie i z szefem, który rozumie potrzeby młodych rodziców.  Co to znaczy firma przyjazna rodzinie? Czy to mrzonka czy nadchodzący standard? Na te pytania znajdziecie odpowiedź TUTAJ.

Co z tym home office

Niektóre firmy wymagają, aby ich pracownicy meldowali się na stanowisku pracy o określonej godzinie, natomiast coraz bardziej popularna i pożądana przez pracowników jest praca zdalna, tzw. home office. Jak bezpiecznie wdrożyć to rozwiązanie? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Dodaj komentarz