Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Ku przestrodze ale też i dla śmiechu i na luzie...

co wam się (niechcący ofcourse) udało wymodzić ?
Maria B.

Maria B. Niczego nie wiedzą,
niczego nie potrafią
znaleźć, bo ich ...

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Oczywiscie natychmiast przyszla mi do glowy Bridget Jones przebrana za kroliczka Playboya :))))
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

a na serio ?

oczywiscie wpadki 'niezamierzone' ;)

piszcie - pierwszy nie zaczne , a bylo grubo!

konto usunięte

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Witek Kurdziel:
a na serio ?

oczywiscie wpadki 'niezamierzone' ;)

piszcie - pierwszy nie zaczne , a bylo grubo!

Moze wlasnie zacznij, to osmielisz innych :-)
Grzegorz Brzozowski

Grzegorz Brzozowski www.grupaecf.pl

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

U nas w firmie PH przyszedł ostatnio w jasnych skarpetkach do koszuli i spodni na kant- ciemnych..... tłumaczył że jest chory i jest wcześnie i się pomylił......itd....:)Grzegorz Brzozowski edytował(a) ten post dnia 08.10.09 o godzinie 21:11
Michał K.

Michał K. Ludzie są jak
choinki - dwa, trzy
razy siekierką i
leżą :)

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Grzegorz Brzozowski:
U nas w firmie PH przyszedł ostatnio w jasnych skarpetkach do koszuli i spodni na kant- ciemnych..... tłumaczył że jest chory i jest wcześnie i się pomylił......itd....:)Grzegorz Brzozowski edytował(a) ten post dnia 08.10.09 o godzinie 21:11

Niejeden nie widzi w tym nic dziwnego. Może on z tych :)
Piotr R.

Piotr R. główny księgowy,
Warszawa, BASF
Coatings Services
Sp. z o.o.

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

kiedy kobieta założy czarne stringi do białych spodni :]

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Grzegorz Brzozowski:
U nas w firmie PH przyszedł ostatnio w jasnych skarpetkach do koszuli i spodni na kant- ciemnych..... tłumaczył że jest chory i jest wcześnie i się pomylił......itd....:)
Witam

Ubranie jaśniejszych skarpetek (nie białych sportowych!!!) niekoniecznie musi być wielką wpadką antyDC, niekoniecznie musi być wpadką.
Warto sobie obejrzeć i poczytać co sądzi na ten temat Will w "A Suitable Wardrobe Blog" - socks - skarpetki
W ogóle cały blog ma dużo ciekawych informacji nt.stylu, męskiego ubioru itp.
Oczywiście można stwierdzić, że Amerykanie to prostaki i nie znają się na DC.

Wracając do tematu. Według mojej opinii wpadką antyDC jest pomylenie kategorii DC o przynajmniej dwa poziomy w górę lub w dół. Przykładowo przyjście na spotkanie na którym przyjęty/stosowany jest strój 'business atire' w stroju 'casual' lub odwrotnie.
"Przeskoczenie" o jedną kategorię określiłbym raczej jako zgrzyt antyDC, a trafiło mi się trochę takich w moim życiu.
Będąc konsekwentnym, największą wpadką byłaby pomyłka o 3-4 poziomy - na szczęście takich nie miałem.

pozdrowienia WiesławWiesław Mileńko edytował(a) ten post dnia 09.10.09 o godzinie 09:15

konto usunięte

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Jak mawia jeden z moich znajomych dyplomatów - It's better to be underdressed than overdressed. Coś w tym jest.
Grzegorz M.

Grzegorz M. STRD - Space faring,
not space fearing

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Maciek K.:
Jak mawia jeden z moich znajomych dyplomatów - It's better to be underdressed than overdressed. Coś w tym jest.

A nie na odwrot ?

konto usunięte

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Grzegorz M.:
Maciek K.:
Jak mawia jeden z moich znajomych dyplomatów - It's better to be underdressed than overdressed. Coś w tym jest.

A nie na odwrot ?

No właśnie ... chyba na odwrót? Ale skoro mówi to po angielsku, to może "tam" jest inaczej?

konto usunięte

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Zdecydowanie nie na odwrót :) Też byłem zdziwiony :))
Kamila Sicińska

Kamila Sicińska Najgorszy sort
Polaka

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Dariusz Skoracki:
Grzegorz M.:
Maciek K.:
Jak mawia jeden z moich znajomych dyplomatów - It's better to be underdressed than overdressed. Coś w tym jest.

A nie na odwrot ?

No właśnie ... chyba na odwrót? Ale skoro mówi to po angielsku, to może "tam" jest inaczej?

... niekoniecznie ... ja kiedyś na spotkanie z klientem "ubrałam się za bardzo" - klient przyjmuje jako codzienny strój rozwiązania mniej formalne - i.e. żaden z panów nie był w krawacie. A ja garnitur (mój najlepszy :-)), koczek i okularki...
Czułam się fatalnie.

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Maciek K.:
Zdecydowanie nie na odwrót :) Też byłem zdziwiony :))

ależ czym zdziwiony?
Ja zgadzam się z Twoim kolegą - lepiej by czegoś brakowało, aniżeli przedobrzyćBernadeta Z. edytował(a) ten post dnia 09.10.09 o godzinie 13:14

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Maciek K.:
Zdecydowanie nie na odwrót :) Też byłem zdziwiony :))
No to jeszcze jeden cytat z blogu o którym pisałem:
To Be Dressed Too Well

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Wiesław Mileńko:
Maciek K.:
Zdecydowanie nie na odwrót :) Też byłem zdziwiony :))
No to jeszcze jeden cytat z blogu o którym pisałem:
To Be Dressed Too Well

"You should wear your clothes; never allow your clothes to wear you."
Podoba mi się ten blog:)

konto usunięte

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Bernadeta Z.:
Maciek K.:
Zdecydowanie nie na odwrót :) Też byłem zdziwiony :))

ależ czym zdziwiony?
Ja zgadzam się z Twoim kolegą - lepiej by czegoś brakowało, aniżeli przedobrzyćBernadeta Z. edytował(a) ten post dnia 09.10.09 o godzinie 13:14

Blog jest świetny - dzięki Wiesław.

Byłem zdziwiony, bo kiedyś na którymś z forów czytałem dyskusję, w której piszący promowali zupełnie odwrotną koncepcję. Nie wracałem potem do tego tematu i się nad tym nie zastanawiałem, a słowa mojego znajomego dały mi do myślenia
Małgorzata Izdebska

Małgorzata Izdebska “The universe may
not always play
fair, but at least
it's...

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Byłam ubrana luźno, w jeansy i cardigan. Zostałam zaproszona prywatnie na kolację, nie uprzedzono mnie do jakiej restauracji. Siedziałam zła w tych jeansach jak mi skrzypek przy stoliku przygrywał, a wszyscy inni goście byli w "garniturach".

konto usunięte

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sporej koropracji IT w Polsce (50.000 pracowników na całym świecie). Ja byłem ubrany jak to na rozmowie, w garnitur. Natomiast państwo z którymi miałem przyjemność: koszulki i sztruksy, w jednym przypadku koszulka była zwyczajnie brudna... Pytanie brzmi kto się pomylił ?,:>

Temat: Najwieksza wpadka antydreskodowa

Maciej Grudziński:
Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sporej koropracji IT w Polsce (50.000 pracowników na całym świecie). Ja byłem ubrany jak to na rozmowie, w garnitur. Natomiast państwo z którymi miałem przyjemność: koszulki i sztruksy, w jednym przypadku koszulka była zwyczajnie brudna... Pytanie brzmi kto się pomylił ?,:>

NIKT. Oni juz maja prace a to ty chcesz pokazac ze sie starasz. Do mnie kedys przyszedł osobnik na rozmowe w jeansach i koszuli to byl blad

Następna dyskusja:

Najwieksza swiatowa firma s...




Wyślij zaproszenie do