Najnowszy magazyn Twoja Kariera już do pobrania!

Pobierz tutaj: Twoja Kariera 2018

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie szukać pracy? Zastanawiasz się, jak rozmawiać z rekruterem przez telefon? Chciałbyś poznać 6 narzędzi, które ułatwią Ci pracę? Zajrzyj do nowej edycji magazynu Twoja Kariera i dowiedz się, jak skutecznie szukać pracy oraz jak zaplanować dalszy rozwój zawodowy.

Kolejny numer magazynu Twoja Kariera to spora dawka porad i inspiracji zarówno dla osób, które zaczynają swoją karierę zawodową, jak również dla tych, którzy chcieliby postawić na jej rozwój.

Tegoroczna edycja składa się z czterech rozdziałów poświęconych tematyce pracy i rozwoju zawodowego:

  • Jak skutecznie szukać pracy
  • Relacje i emocje w pracy
  • Narzędzia przydatne w organizacji pracy
  • Rozwój zawodowy

W 2018 roku zaprosiliśmy do współpracy ekspertów z dziedziny HR i personal brandingu, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją kandydatów oraz szkoleniami. Zajrzyj m.in. do tekstów: Nie daj się zaskoczyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej, Nie tylko doświadczenie, czyli kilka słów o roli kompetencji miękkich czy Przełam się na scenie, czyli jak efektywnie przygotować się do wystąpienia publicznego i zdobądź informacje przydatne w rozwoju kariery zawodowej.

Tegoroczne wydanie Twojej Kariery znajdziesz już w marcu na 80 uczelniach w całej Polsce oraz na wybranych wydarzeniach i targach pracy.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz tutaj: Twoja Kariera 2018

Obejrzyj wersję online: Twoja Kariera 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.