Konkurs: Pracuj z pasją

Wiele osób marzy o znalezieniu takiej pracy, w której można robić to, co się kocha. Już Konfucjusz radził: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”. Planując ścieżkę kariery, warto uwzględnić swoje pasje i zainteresowania, tak by łączyć przyjemne z pożytecznym. Niektórym udało się osiągnąć ten cel. Ci, których praca nie wiąże się z pasją dzielą się na dwie grupy: jedni postanawiają zmienić swoje życie, inni zaś boją się zmian i pozostają w miejscu.

Należy pamiętać także o drugiej stronie medalu łączenia pracy zawodowej z pasją. Bardzo szybko może okazać się, że trudno wyznaczyć nam granicę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Work-life balance nabiera coraz większego znaczenia, ponieważ ludzie dążą do osiągnięcia równowagi w życiu. Niech jednak strach przed połączeniem pracy zawodowej i życia osobistego nie będzie przeszkodą w szukaniu wymarzonej pracy. W życiu powinno chodzić o to, by robić to, co się kocha. Jeśli tego właśnie pragniesz, zmień pracę, na taką, która stanie się magicznym 2w1: pożyteczną przyjemnością.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać książkę Sylwii Konik i Justyny Wydry „Praca wymarzona. Jak ją skutecznie znaleźć?”. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie:

Czy udaje ci się łączyć pracę z pasją? Jak to robisz?

Odpowiedzi można udzielać do 23 lipca do godziny 18:00. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Ogłoszenie wyników konkursu pojawi się w aktualizacji tego wpisu 24 lipca 2014 po godzinie 15:00.

[AKTUALIZACJA, 24.07.2014, g. 15:10]

Książki „Praca wymarzona. Jak ją skutecznie znaleźć?” otrzymują:

Agata Kleczko

Piotr Żołyniak

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

W celu odebrania nagrody, prosimy o kontakt na mail: marketing@goldenline.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.