Temat: Praca dla Koordynatora projektu (śląsk)

MDS Centrum Wsparcia Biznesowego w związku z realizacją projektów z poddziałania 7.2.1 oraz 9.1.2 PO KL poszukuje kandydatów na stanowisko KOORDYNATOR PROJEKTU (Śląsk ok. Gliwic/Katowic)

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe,
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu i rozliczaniu projektów,
- praktyczna znajomość procedur realizacji i rozliczania projektów POKL (sporządzania wniosków o płatność, umiejętność posługiwania się Generatorem Wniosków Aplikacyjnych, Generatorem Wniosków o Płatność oraz Generatorem PEFS),
- znajomość następujących dokumentów i wytycznych: Szczegółowego Opisu Priorytetów POKL, Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach POKL, Zasad finansowania POKL, Zasad systemu sprawozdawczości POKL, Zasad równości szans kobiet i mężczyzn w projektach POKL,
- mile widziane ukończone studia podyplomowe, kursy i szkolenia poświadczone odpowiednimi certyfikatami z zakresu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z EFS,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- doskonała organizacja pracy,
- komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, samodzielność,

Do obowiązków koordynatora należeć będzie:
-koordynowanie wszystkich działań w projekcie zgodnie z zapisami Umowy o dofinansowanie oraz wniosku,
- nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu,
- przygotowanie odpowiednich formularzy i nadzorowanie kompletowania dokumentów uczestników projektu,
- wprowadzanie danych uczestników projektu do Generatora PEFS,
- sporządzanie załącznika nr 2 Wniosku o płatność,
- kontrola bieżącej sprawozdawczości (merytorycznej i finansowej) realizacji Projektu,
- kontakty z Instytucjami Zarządzającymi i Pośredniczącymi,
- kontrola kwalifikowalności wydatków,
- współpraca z innymi członkami zespołu projektowego,
- kontakt z wykonawcami zadań,
- sporządzanie miesięcznych raportów z wykonanych prac i przedstawianie ich Zamawiającemu,
- inne zadania zlecone przez kierownika projektu,

Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny,
- życiorys zawodowy (CV),
- dokumenty potwierdzające pełnienie funkcji koordynatora oraz potwierdzające, że funkcja ta została wykonana należycie, wystawione przez podmiot realizujący projekt.

Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie – zgodnie z zapisami projektu.

Kontakt: biuro@mdscentrum.pl tel. 501 501 998
Jakub Kotelecki

Jakub Kotelecki Właściciel,
Euro-Doradztwo

czy oferta nadal aktualna?

Wyślij zaproszenie do