Oksana W.

Oksana W. Neava Poland /
Managing Director

Temat: Szukam przedstawiciela handlowego / inżyniera sprzedaży

Firma SWD Software, największy na świecie dystrybutor systemu operacyjnego czasu rzeczywistego QNX, poszukuje do swojego biura w Gdańsku osoby na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / INŻYNIER SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:
• nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
• identyfikacja potrzeb klienta, doradztwo techniczne
• przygotowywanie oferty technicznej dedykowanej dla konkretnego klienta

Wymagania:
• wykształcenie techniczne lub doświadczenie w sprzedaży
• wiedza z zakresu systemów wbudowanych mile widziana
• doświadczenie na podobnym stanowisku, wskazane przy sprzedaży komputerów przemysłowych / oprogramowania
• dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
• ukierunkowanie na skuteczną i konsekwentną realizację celów
• komunikatywność, otwartość, operatywność, umiejętność budowania dobrych i długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• bogaty pakiet szkoleń
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.