Barbara Seidler

Barbara Seidler "Statek w porcie
jest bezpieczny, ale
nie po to buduje
si...

Temat: POSZUKUJĘ PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Witam wszystkich serdecznie,
z nadzieją na odzew, zamieszczam poniżej treść ogłoszenia, które powinno zainteresowanym przybliżyć oczekiwania pracodawcy i jego ofertę. Pracuję w prężnie rozwijającą się firmie doradztwa
personalnego i agencją zatrudnienia. Aktualnie, dla naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: TORUŃ
PHG/03/08

Opis stanowiska:

- aktywne poszukiwanie nowych Klientów
- współtworzenie strategii współpracy z Klientami oraz
utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji
- realizacja powierzonych planów sprzedaży
- kreowanie nowych projektów i rozwiązań dla Klientów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży [mile widziane usług]
- biegła obsługa MS Office
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego
- umiejętności analityczne i dynamizm w działaniu
- wysoka kultura osobista
- nastawienie na wyniki, entuzjazm i zapał do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- niezbędne narzędzia pracy

Czekam na oferty [ze zdjęciem] pod adresem: bseidler@gppeople.pl

Łącze pozdrownienia