Jacek Zięba

Jacek Zięba Inżynier
budownictwa/manager

Temat: Praca dla inżyniera - Gdańsk

Zapraszam inzynierow budownictwa do dyskusji nad taka oferta pracy.

Robie to z premedytacja i, mysle, ze w interesie srodowiska inzynierow.

Pozdrawiam
Jacek
Radosław K.

Radosław K. Retail | Konsulting
| Marketing & PR &
EB

Skoro Pan podjął to zostawiam do dyskusji bez namiarow- bo ogloszenia rerkutacyjne usuwamy z naszej grupy !

Project Manager

Zadania:

•Załatwianie formalności niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę i innych pozwoleń we współpracy z architektem i koordynatorem technicznym.
•Ustanawianie i planowanie czasu i kosztów projektu we współpracy z Koordynatorem Departamentu i z dywizją międzynarodową
•Nawiązywanie kontaktów z wybranymi firmami w celu zaplanowanie projektów wstępnych
•Dostarczanie firmom niezbędnych informacji do przygotowywania ofert, tablic porównawczych i zlecenia samych ofert
•Kontrola zleconych prac
•Przygotowywanie i dostarczanie niezbędnej dokumentacji dla wybranego Project Monitor
•Reprezentowanie firmy i jej interesów w poszczególnych fazach projektu
•współuczestnictwo wraz z Koordynatorem Projektu w procesie negocjacji z Klientem
•Przygotowywanie raportow tygodniowych dotyczących wykonanych prac, czasu i poniesionych kosztów oraz ocena ryzyka
•Opracowywanie akt zebran osób wdrożonych projekt
•Sprawdzanie wraz z Koordynatorem Projektu faktur firmy
•Wprowadzanie wraz z Koordynatorem Projektu ewentualnych zmian w projekcie
•Codzienny kontakt z osobami zaangażowanymi w realizację projektu
•Nawiązywanie kontaktu z firmami odpowiedzialnymi za zakonczenie prac oraz sprawy wykończeniowe i ewentualne poprawki (zebranie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do otrzymania pozwolenia na zakończenie prac dla każdej ze stron realizujących projekt).

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe (preferencja: inżynier, architekt)
•Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Polsce
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowa znajomość języka hiszpańskiego będzie atutem)
•Znajomość programów kalkulacji kosztów takich jak: Rodos, Norma etc. Oraz Autocad 2008, Microsoft Office, Microsoft Project

Oferujemy:
•otwarte, nastawione na ludzi międzynarodowe środowisko pracy
•możliwość awansu i rozwoju zawodowego
•szkolenia w Hiszpanii
•25.000-30.000 Euro brutto rocznie (2.100-2500 Euro brutto miesięcznie)

Wyślij zaproszenie do