konto usunięte

Temat: Specjalista DWH (Berlin)

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w rozwijaniu i utrzymaniu hurtowni danych (datawarehouse)
• Wydajne zastosowanie baz danych Oracle- i MySQL
• Doskonała znajomość SQL
• Bardzo dobra lub dobra znajomość kilku z poniższych tematów:
o Rozwój Stored Procedures
o zastosowanie ETL-Tools
o Modelowanie danych, zwłaszcza w systemach analitycznych
o optymalizacja Performance- dużych baz danych
o optymalizacja wydajności baz danych
o zastosowanie narzędzi analitycznych (Analyse-Tool) takich jak Business Objects / Cognos / Hyperion / Microstrategy
o administracja baz danych
• Mile widziana znajomość finansów lub handlu

Zadania:
• dalszy rozwój hurtowni danych
• opieka i rozszerzenie procesów ETL
• wdrożenie wskaźników i raportów we współpracy z istotnymi działami
• koncepcja i przeprowadzanie testów walidacji merytorycznej zgodności i system performance
• koncepcja i implementacja testów spójności wewnętrznej i wydajnościowych
• osoba kontaktowa dla kluczowych użytkowników (key user)

Oferujemy :
• ciekawe miejsce pracy w dynamicznym, odnoszącym sukcesy i rozrastającym się przedsiębiorstwie
• przyjemne miejsce pracy w centrum Berlina
• ciekawe i odpowiedzialne projekty
• Zarobki 50.000 € /rok