konto usunięte

Temat: PHP BACKEND DEVELOPER

Dla mojego klienta, start-upu z Berlina (300 pracowników) poszukuję:

Zadania:
• Rozwój i optymalizacja backendu naszej platformy sieciowej i innych p. wewnętrznych za pomocą PHP5 (Zend Framework, Javascript (jQuery, extjs4), XML, SOAP, MySQL)
• tworzenie i wdrażanie innowacyjnych koncepcji
• eksploracja i ocena nowych technologii i technik wzrostu wydajności (Computer Performance) naszej firmy
• w celu optymalizacji wydajności naszego serwisu (chodzi o aplikację webową -sklep a nie o firmę)
• rozwój i pielęgnacja interfejsów systemów wewnętrznych i zewnętrznych usługodawców
• identyfikacja i usuwanie problemów /usterek w wydajności

PROFIL
• ukończone studia lub znajomość informatyki
• programowanie to Twoje hobby
• zainteresowanie internetem i jego technologiami
• co najmniej dwuletnie doświadczenie w środowisku PHP5- und MySQL
• bardzo dobra znajomość PHP5, Zend Framework, MVC, Design Patterns und MySQL
• dobra znajomość bash, http, SOAP
• świadomość jakości kodu i produktu końcowego
• świadomość jakości kodu źródłowego i produktu
• b. dobra znajomość niemieckiego i angielskiego
• mile widziana znajomość (X)HTML(5), JavaScript (insb. jQuery/etxjs4), Linux, Subversion (SVN), Memcached
• Zarobki 50.000€/rokMarta M. edytował(a) ten post dnia 24.04.12 o godzinie 16:19