Artur Burska

Artur Burska inmedium.pl -
interactive agency -
owner

Temat: Poszukiwany webdeveloper - Katowice

W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych projektów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Front-end & Back-end Developer

Zadania:

tworzenie możliwie dostępnego i semantycznego kodu w ramach projektu
implementacja zaawansowanych szablonów do kodu HTML/CSS na podstawie projektów graficznych
programowanie części wizualnej serwisów z użyciem JavaScript (w tym framework jQuery) oraz CSS transitions i animations
implementacja witryn internetowych do systemów CMS (w tym zwłaszcza rozwiązania otwarte, takie jak Joomla i Wordpress)
znajomość Photoshopa na poziomie pozwalającym na bezproblemowe cięcie layout’ów
praca w zespole, współpraca z grafikiem

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte portfolio zrealizowanych projektów
Bardzo dobra znajomość HTML4/5, CSS3
Bardzo dobra znajomość jednego z systemów zarządzania treścią: Joomla 2.5+ i 3.1+ bądź Wordpress 3.+
Dobra znajomość JavaScript (preferowany framework jQuery)
Doświadczenie w tworzeniu stron pod różne przeglądarki, oraz znajomość zasad kompatybilności pomiędzy nimi
Precyzja i dokładność w pracy nad witryną (pixel-perfect)
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i zrozumienie dokumentacji oraz specyfikacji niezbędnych do pracy w wybranym środowisku
Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
Nie wierzymy w x-letnie doświadczenie. Szukamy obiecujących i zdolnych programistów, którzy będą stanowić doskonałe uzupełnienie dla naszego zespołu

Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość Media Queries i doświadczenie w realizacji responsywnych witryn internetowych
Znajomość języka PHP
Znajomość i doświadczenie w pracy ze środowiskiem MySQL oraz phpMyAdmin
Znajomość API Facebooka i Twittera

Oferujemy :
Wspaniałą atmosferę pracy
Rozwój zawodowy
Motywujący system wynagrodzeń

Więcej informacji : artur.burska@inmedium.pl / gsm 887-886-881