Tomasz K.

Tomasz K. Grafika użytkowa,
Operator DTP,
Administrator
Bezpieczeńs...

Temat: poszukiwany specjalista ds. komuterowych Warszawa

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy poszukuje osoby na stanowisko "Specjalista do spraw komputerowych". Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres automatyzacja@bpwola.waw.pl. Kontakt 22 838 07 06
W Curriculum Vitae prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zakres obowiązków:
• utrzymywanie funkcjonowania sieci, usług i serwerów,
• uruchamianie nowych usług w sieci i zmiana w razie potrzeby konfiguracji już pracujących usług,
• identyfikacja i prognozowanie potrzeb firmy w zakresie stosowanych rozwiązań informatycznych,
• automatyzowanie pracy poprzez pisanie skryptów,
• tworzenie kopii zapasowych danych strategicznych dla firmy,
• określanie uprawnień użytkowników w zakresie dostępu do danych,
• wdrażanie oprogramowania w firmie oraz analiza zmian funkcjonalnych systemów,
• bieżące wsparcie użytkowników.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub studenci 4-5 roku studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym
• praktyczna umiejętność administrowania sieciami i systemami komputerowymi,
• dobra znajomość MS Windows Server 2003 (AD, DHCP, DNS, WSUS, PRINT SERVER, FILE SERVER)
• bardzo dobra znajomość systemu Linux
• znajomość środowisk wirtualnych - VMware
• znajomość i obsługa sieci LAN /WAN/ WiFi,
• znajomość środowisk wirtualnych - VMware, KVM, OpenVZ, Proxmox,
• znajomość zagadnień security - firewalli,
• znajomość zagadnień projektowania sieci (gniazda/Ethernet)
• znajomość protokołów sieciowych (np. NTP, DNS, DHCP, itp.)
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
Mile widziane:
• doświadczenie na stanowisku pracy informatyk lub innym – pokrewnym,
• samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy,
• umiejętność rozwiązywania problemów,
• umiejętność szybkiego pozyskiwania i praktycznego stosowania wiedzy technicznej
• zorganizowanie, odpowiedzialność, dokładność
• umiejętność analitycznego myślenia
• komunikatywność

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie zależne od umiejętności i wykształcenia
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość udziału w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy.