Joanna Kujawa

Joanna Kujawa HR | Specjalista ds.
personalnych | IT
Recruiter |
Candid...

Temat: Młodszy Specjalista Informatyk (Sekcja Helpdesk) - Warszawa

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 11000 pracowników.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista Informatyk (Sekcja Helpdesk)
miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Wsparcie użytkowników systemów IT.
- Rozwiązywanie problemów informatycznych.
- Klasyfikacja i rejestrowanie zgłoszeń.
- Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważniejszych problemów.
- Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów - preferowana informatyka.
- Bardzo dobra znajomość systemów Windows na poziomie administracji stacją roboczą.
- Znajomość obsługi urządzeń mobilnych.
- Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań.
- Nastawienie na klienta i na pracę zespołową.
- Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat środowiska Active Directory, poczty Exchange, sieci komputerowych.

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w obszarze IT.
- Współuczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu systemów informatycznych opartych o najnowocześniejsze technologie.
- Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach informatycznych i biznesowych.
- Umowę o pracę.
- Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta pracy, zapraszam do kontaktu! :)

joanna.kujawa@eurocash.pl
519 036 552