Anna M.

Anna M. dziennikarz

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Czy poza psim rajem na Polach Mokotowskich i tamtejszych pubach, do których można wejść psem, znacie w Warszawie podobne miejsca?

konto usunięte

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

niestety nie... i nawet nie do wszystkich na PM mozna wejsc. Sama chetnie takie poznam :)

konto usunięte

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

firma Pedigree prowadzi kampanię informacyjną pt. "Miejsca przyjazne psom". Tutaj jest co nie co o tym.

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

na Śląsku w Parku Chorzowskim są miejsca (puby) gdzie można wejść z psiakiem,stoi nawet wiaderko z wodą dla spragnionych czworonogów,innych miejsc nie znam,a szkoda bo lubie zabierać ze sobą wszędzie moją terierkę:-)
Karina C.

Karina C. Grupa Onet.pl

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

W Krakowie jest knajpka nieopodal Błoń, nazywa się AnyTime.
Pies, który z Toba wchodzi, od razu dostaje swoją miseczkę z wodą! To się nazywa dbanie o klienta. Poza tym jedzenie niczego sobie... Polecam.

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

.Katarzyna Turula edytował(a) ten post dnia 29.04.10 o godzinie 10:58

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Pare lat temu, jeszcze z moim poprzednim psem, praktykowalam, ze poza sklepami spozywczymi i super restauracjami grzeczny futrzak wszedzie byl mile witany. Oczywiscie w ramach zdrowego rozsadku, chodzilam z nim do Dymu, Pauzy, Blacka popoludniu, nie w weekendowy wieczor. Nie wspominajac juz o ogrodkach, bo te wlasciwie wszystkie nas przyjmowaly. Jak nie bylo miski na zapleczu, to dostawal duza barowa popielniczke pelna czystej wody :)

W Wawie jest zdecydowanie gorzej. Regeneracja, Lolek, Mood Cafe i Tratoria (tylko ogrodek), kilka ogrodkow w Wilanowie. To na razie to co mam przetestowane w okolicach Mokotowa.
Karina C.:
W Krakowie jest knajpka nieopodal Błoń, nazywa się AnyTime.
Pies, który z Toba wchodzi, od razu dostaje swoją miseczkę z wodą! To się nazywa dbanie o klienta. Poza tym jedzenie niczego sobie... Polecam.
Karina C.

Karina C. Grupa Onet.pl

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Maria W.:
Pare lat temu, jeszcze z moim poprzednim psem, praktykowalam, ze poza sklepami spozywczymi i super restauracjami grzeczny futrzak wszedzie byl mile witany. Oczywiscie w ramach zdrowego rozsadku, chodzilam z nim do Dymu, Pauzy, Blacka popoludniu, nie w weekendowy wieczor. Nie wspominajac juz o ogrodkach, bo te wlasciwie wszystkie nas przyjmowaly. Jak nie bylo miski na zapleczu, to dostawal duza barowa popielniczke pelna czystej wody :)

W Wawie jest zdecydowanie gorzej. Regeneracja, Lolek, Mood Cafe i Tratoria (tylko ogrodek), kilka ogrodkow w Wilanowie. To na razie to co mam przetestowane w okolicach Mokotowa.
Karina C.:
W Krakowie jest knajpka nieopodal Błoń, nazywa się AnyTime.
Pies, który z Toba wchodzi, od razu dostaje swoją miseczkę z wodą! To się nazywa dbanie o klienta. Poza tym jedzenie niczego sobie... Polecam.


Jasne, jasne... Knajpki w stylu Pauza, Dym itp., czy wszystkie kazimierzowskie, to akurat miejsca, gdzie psy zawsze są mile widziane :) I chwała właścicielom i obsłudze za to.
Mnie akurat chodziło o miejsce zaciszne, gdzie można dobrze zjeść.

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

:) TO zazwyczaj trudniejsza sprawa :) Pare miejsc mialam oswojonych, ale w Krakowie knajpy sie pojawiaja, zmieniaja i znikaja jak grzyby po deszczu wiec pewnie juz wszystko nieaktualne :( Szczegolnie, ze od 2 lat wpadam jak po ogien, spotykam przyjaciol, nie przygladam sie knajpom i jezdze bez psicy :(
Jak odkryjesz fajne miejsca to daj znac - chetnie nastepnym razem sprobuje czegos nowego :)
Anna Maria N.

Anna Maria N. Magister Sztuk /
Plastyk / Grafik /
Dekorator /
Renowato...

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

W Lublinie na starym mieście jest pub "PUBLIKA" w którym właściciele kochają zwierzęta.
Mój pupil nie patrząc na nikogo rozsiadł się na krzesełku obok mnie i moich znajomych, wzbudzając ogólny śmiech i radość obecnych tam ludzi ;)
Klaudia S.

Klaudia S. Business Development

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

W Warszawie, na Kabatach jest kilka takich miejsc. Ja ze swoim psiakiem chodzę nawet do banku. Nie ma z tym problemów.

konto usunięte

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Klaudia S.:
W Warszawie, na Kabatach jest kilka takich miejsc. Ja ze swoim psiakiem chodzę nawet do banku. Nie ma z tym problemów.

A czy mozesz Klaudio podac jakis przyklad? Tak sie sklada ze mieszkam tuz obok i chetnie bym sie pokusila na wyjscie na obiad z psem :)
Anna M.

Anna M. dziennikarz

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Właśnie! Podpowiedz nam. My z Ajaksem też chętnie wybralibyśmy się do knajpy na Kabatach (z Natolina mamy blisko).
Klaudia S.

Klaudia S. Business Development

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Moje Drogie Panie

Jest taka knajpka Basilia - przychodzą tam czasem ludzie małymi psami. Nie raz widziałam psa na kolanach i konsumpcję obiadu jednocześnie. Sami chodzimy do knajpki przy wejściu do metra Kabaty (parasole z bodajże Pilsnerem). Lokal jest przyjazny psom (nie wiem jak jest z dużymi ale małym na pewno)
No i oczywiście nasz ulubiony lokal - Restauracja Portugalska Mariano's przy ul. Wąwozowej na przeciwko Tesco. Tam nasz Burbon jest bardzo lubiany.

konto usunięte

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Witajcie,
mogę polecić Agawę we Wrocławiu, knajpka miesci się w samym srodku jednego z wrocławskich parków.
można połaczyć przyjemne z pożytecznym :-)
Katarzyna L.

Katarzyna L. dziennikarz,
redaktor, pedagog,
spec. trudności w
matemat...

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Klaudia S.:
W Warszawie, na Kabatach jest kilka takich miejsc. Ja ze swoim psiakiem chodzę nawet do banku. Nie ma z tym problemów.


Nawet w Bliklem na Kabatach nie ma problemu.

Najwięcej psich misek z wodą, przed knajpami, spotkałam tam, gdzie psów jest jak na lekarstwo: na duńskim Bornholmie...
Klaudia S.

Klaudia S. Business Development

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

No właśnie. Kabaty to dość specyficzna dzielnica. Tu można prawie do każdej knajpki wejść z psem
Marysia Pertkiewicz

Marysia Pertkiewicz Training Manager,
Statoil

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Antich Cafe na Kabatach - SMB Osiedle Kabaty, przy fontannie też przyjmuje 4 łapy :), oczywiście wg zdrowego rozsądku, bo trudno byłoby wejsć do srodka z dogiem :)

Tak na serio to nie właściciele są problemem, tylko goście..., a właściele knajp nie chcą się narazić. Prawie zawsze wchodzę do knajp, a problemy są tylko wtedy gdy ktos z gości sie burzy...
Agnieszka P.

Agnieszka P. dziennikarz radiowy

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

Do Pól Mokotowskich mi daleko, testowałam jedynie Kempę Potocką - latem knajpki oblegane są przez psiarzy i rowerzystów, szczególnie jedna, której nazwy niestety nie pamiętam :( No i niestety muszę stwierdzić, że rowery są lepiej traktowane - stojak na rower zawsze się znajdzie, z psią miską się nie spotkałam. Ale najważniejsze, że psów nikt nie wyrzuca!
Agnieszka Wolska

Agnieszka Wolska ING Bank Śląski SA,
Menedżer Produktu

Temat: Knajpy przyjazne psom... Jakie znacie?

123 w Starachowicach ;-)



Wyślij zaproszenie do