Michał K.

Michał K. Tu nie bedzie
zadnego cytatu z
Biblii.

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Wage mam prawie normalna, ale zaczalem obrastac w tluszcz.
Jak moge najszybciej uruchomic piec, w ktorym bedzie palone tluszczami a nie weglowodanami i bialkiem ?
Nie wierze w zadne diety cud, ze wzgledu na prace mam problem z systematycznoscia.
Potrzebuje czegos, co da w miare szybki efekt, tylko to pozwoli mi utrzymac dyscypline.
Jestem mocno zdeterminowany i jestem gotow naprawde na wiele...
Andrzej Dybionka

Andrzej Dybionka Full Stack Developer

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Tylko dieta cud gwarantuje efekty :) Odpowiednie żywienie w odpowiednich porach to gwarancja sukcesu. Nie ma złotych środków np. jakiś suplementów więc na to nie licz.
Łukasz G.

Łukasz G. Senior Technical
Sales Manager w
Tripleplay Ltd.

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Nisko(bez)węglowodanowa dieta, ale j.w. musi być systematyczność, żeby organizm nie popadał w katabolizm.
Do tego ruch (dużo aerobów), innych cudów nie ma!

konto usunięte

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Zastanow sie jak dlugo musiales ladowac w siebie nieodpowiednie jedzenie i praktykowac nieodpowiedni tryb zycia,aby obrosnac w ten tluszcz. Teraz pomysl,ze musisz sie tego pozbyc i nie licz na cud,ze w dwa tygodnie to zrzucisz, jesli naprawde dlugo pracowales nad tym, by sie zatluscic.

Dieta to podstawa i jesli nie mozesz jej utrzymac, to tak naprawde w ogole nie jestes zdeterminowany, a systematycznosc to podstawa.

Mam w pracy kontakt z ludzmi co chca szybko(!!!) zrzucic tluszcz i naprawde czasem mam ochote wygarnac im,ze jesli ponad 10 - 20 lat jedli wszystko co popadnie, to przez miesiac nie pozbeda sie tego wszystkiego, co "naroslo" im na ciele.

Proponuje systematyczne odzywianie 5-6 posilkow dziennie z minimalna iloscia weglowodanow zlozonych i sam posilek bialkowy przed snem. Unikac mleka i przetworow mlecznych, gotowac lub smazyc na sprayu z oleju canola(rzepakowego), do tego duzo aerobow, jakis termogenik(tight, thermonex, lipo6) i l-karnityna przed aero w dawce 2-3g.
Michał K.

Michał K. Tu nie bedzie
zadnego cytatu z
Biblii.

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

A Animal Cut ?
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

bardzo OK , ale thermonex sporo tanszy

prosze oto link

http://mocnysklep.pl/194,thermonex-ef-120-kapsulek.html

ale tak jak koledzy wspomnieli grunt to odpowiednie odzywianie tu masz wskazówki zebrane "do kupy" :

http://www.mocnyblog.pl/2008/01/19/odchudzaniowe-wskaz...

pozdrawiam , w kazdej chwili możesz zagaić na gg : 1440656
Michał K.

Michał K. Tu nie bedzie
zadnego cytatu z
Biblii.

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

A jakosciowo porownywalny ?
Jesli Animal Cut ma byc lepszy, to wole wydac te 50 zl wiecej i miec cos lepszego.
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

BSN to firma ze znacznie wyższej półki

http://www.mocnyblog.pl/2008/01/15/prezentacja-firmy-bsn/

konto usunięte

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Animale to juz stare produkty i mocno przereklamowane.

konto usunięte

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

kiedyś słyszałem coś o tlenobuterolu, ale to jakaś masakra podobno spod znaku Sterydów pozdwyzszająca temp. ciała, czyli poprostu non stop chodzisz na cyklu w goraczce około 39-40 stopni :/
nie polecam, ale podobno cholernie skuteczne
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

CLENBUTEROL , i faktcznie jest to niebezpieczny środek, naprawde polecam zostać przy sprawdzonych legalnych spalaczach:

http://mocnysklep.pl/odchudzacze,14.html
Mateusz M.

Mateusz M. Menadżer Regionu
Północ

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Polecam Cutting Edge. Dystrybutorem na Polskę Strong&Fit, ul. ceglana 67 Katowice. produkt na bazie ziół. Oczywiście do tego trzeba sie ruszać najlepiej w tętnach tlenowych....więcej info http://usalabs.com
Marta K.

Marta K. po godzinach
wizażystka

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

A czy kobieta powinna stosowac podobne dawki żywieniowe? tzn jeść 5-6 razy dziennie, białkowe danie na sen etc?

No i oczywiście sport...no własnie, co dla kobiety jest najlepszym spalaczem tłuszczu? aerobic, siłownia?
jesli siłownia to jakie ćwiczenia pozwolą spalic tkankę tłuszczową bez "zamieniania" jej w mięśnie.
Mam typowo kobiecą figure, do tego gdy tyje to po całości i właśnie z całości chcę zrzucić, ramiona, brzuch, boczki, uda...jakie więc ćwiczenia sa najefektywniejsze?
Czym się wspomagać?

Ile razy w tygodniu pozwoli zobaczyć efekty po dajmy na to miesiącu + dieta?

pozdrawiam
m
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Mateusz M.:
Polecam Cutting Edge. Dystrybutorem na Polskę Strong&Fit, ul. ceglana 67 Katowice. produkt na bazie ziół. Oczywiście do tego trzeba sie ruszać najlepiej w tętnach tlenowych....więcej info http://usalabs.com

ot, jakbyś ktoś chciał skorzystać z Twojej porady :

http://mocnysklep.pl/203,cutting-edge-120-tabletek.html

jest to b. dobry preparat jednak nie termogenny lecz bazujący na karnitynie , z tego typu produktow jeden z najlepszych , moze nawet najlepszy , wymaga jednak ciezkiego treningu nei spala tluszczu 'sam z siebie' jak termogeniki

super dla 'ciśneiniowcow' i bardzo prozdrowotny ! (chetnie kupowany i chwalony przez kobiety)

Marta tak zasady te same tylko wiadomo wartości kaloryczne inne i w zasadzie nei jest to zwiazane z płcią bezposrednio tylko raczej posrednio tym ze kobiety sa po prostu mniejsze

mozesz napisac do mnie na gg

pozdrawiam

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Marta, zanim zaczniesz trenować to uswiadomic sobie musisz ze albo bedziesz to robiła systematycznie całe nast. lata, albo daj sobie spoks z tym. Pozniej jak rzucisz treningi bedzie jeszcze gorzej. Co z tego ze schudniesz na miesiac, czy dwa...to trzeba ciagnac,ciagnac i ciagnac....a jezeli tego nie pokochasz i sie od tego nieuzaleznisz to nie ma sensu. Moje kobiety córka i zona nie chciały mi wierzyc i spróbowały..:) fakt wygladały troche lepiej, ale jakim kosztem..żona wytrzymała 2 lata, córka rok....pózniej przyznały TO BYŁO STRASZNE!!! Z tego co piszesz to Masz typowo kobieca budowe (ja np. lubie takie ;)), wiec radziłbym postawic na zdrowe odżywianie i rekreacyjnie sport.pozdrawiam.

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Co do spalaczy jakie sa na rynku nie polecam żadnych. Tylko zdrowa rozsadna urozmaicona dieta i ciezki trening siłowo-aerobowy.
powoli ale kazdego dnia do przodu..

konto usunięte

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

cześć wszystkim

słuchajcie, a co myslicie na temat takich diet jak herbalife? albo o dchudzanie dietą southbeach czy montignac? czy dają dobre efekty w połączeniu z ćwiczeniami aerobowymi albo tymi z cyklu HIIT?
będę wdzięczny za jakąś fajną poradę

pozdrawiam

Dominik
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

herbalife to takie same odzywki jak kazde inne tylko gorszej jakosci , za to drozesz srednio 8 raz (tak osiem) zeby oplacic siec akwizytorów

sam system odchudania nie jest zly , czyli zbilansowana dieta uzupelniona koktajlami zastepujacymi posilek

tyle tylko ze taki koktajl bialkowy mozesz kupic sobie firmy specjalizujacej sie w odzywkach , bedzie on lepszy jakosciowo i wielokrotnie tanszy
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Ryszard Bujacz:
Co do spalaczy jakie sa na rynku nie polecam żadnych. Tylko zdrowa rozsadna urozmaicona dieta i ciezki trening siłowo-aerobowy.
powoli ale kazdego dnia do przodu..

Cieszę się, że w końcu chyba ktoś odbiera na tych samych falach co ja, zapraszam do poczytania moich wcześniejszych wypowiedzi, pozdrawiam:)))Magda K. edytował(a) ten post dnia 12.04.08 o godzinie 11:38

Temat: Musze spalic tluszcz - szybko !

Magda Królikowska:
Ryszard Bujacz:
Co do spalaczy jakie sa na rynku nie polecam żadnych. Tylko zdrowa rozsadna urozmaicona dieta i ciezki trening siłowo-aerobowy.
powoli ale kazdego dnia do przodu..

Cieszę się, że w końcu chyba ktoś odbiera na tych samych falach co ja, zapraszam do poczytania moich wcześniejszych wypowiedzi, pozdrawiam:)))Magda K. edytował(a) ten post dnia 12.04.08 o godzinie 11:38
Magda
Czytałem Twoje wypowiedzi :), wydaja sie sensowne. widac w nich zaangażowanie :). Lubisz to. :)pozdrawiam

Następna dyskusja:

Jak szybko leczyć kontuzje




Wyślij zaproszenie do