konto usunięte

Temat: Poszukuję prawnika

W tym wątku proszę wpisywać wszelkiej maści ogłoszenia o poszukiwaniu prawnika (adwokata, radcy prawnego, notariusza itp.) do prowadzenia konkretnej sprawy lub wykonania konkretnej czynności.

konto usunięte

Temat: Poszukuję prawnika

już znalazłam pomoc, bardzo dziękuję.
Magdalena Kmiecik

Magdalena Kmiecik specjalista ds.
sprzedaży
nieruchomości

Temat: Poszukuję prawnika

Potrzebuję pomocy w ściągnięciu wierzytelności od firmy z Niemiec, sprawa jest o tyle trudna że firma 'zniknęła' , telefony nie odpowiadają , nie wiem czy podany w umowach adres jest w dalszym ciągu aktualny. Większość umów podpisywana była przez pełnomocnika firmy, rownież pieniądze wpłacane byly na jego konto. Wg umów pieniądze mialy być oddane po konkretnym terminie z procentem. Oczywiście terminy minęły a pieniędzy nie ma. Założylam sprawę karną przeciwko firmie ale umożono ze względu na brak zlej woli firmy - bo raz wypłacila pieniądze. Nie wiem czy zalożyc sprawę przeciwko przedstawicielowi ? jakie dokumenty sa do tego potrzebne i czy sa wogole jakiekolwiek szanse na ściągnięcie długu?
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

Prosze o wiadomości na maila kmiecik.magdalena@wp.pl
dziękuję

konto usunięte

Temat: Poszukuję prawnika

poszukuje praktyk w kancelarii

Temat: Poszukuję prawnika

Magdalena Kmiecik:
Potrzebuję pomocy w ściągnięciu wierzytelności od firmy z Niemiec, sprawa jest o tyle trudna że firma 'zniknęła' , telefony nie odpowiadają , nie wiem czy podany w umowach adres jest w dalszym ciągu aktualny. Większość umów podpisywana była przez pełnomocnika firmy, rownież pieniądze wpłacane byly na jego konto. Wg umów pieniądze mialy być oddane po konkretnym terminie z procentem. Oczywiście terminy minęły a pieniędzy nie ma. Założylam sprawę karną przeciwko firmie ale umożono ze względu na brak zlej woli firmy - bo raz wypłacila pieniądze. Nie wiem czy zalożyc sprawę przeciwko przedstawicielowi ? jakie dokumenty sa do tego potrzebne i czy sa wogole jakiekolwiek szanse na ściągnięcie długu?
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

Prosze o wiadomości na maila kmiecik.magdalena@wp.pl
dziękuję

czy ten przedstawiciel działał na podstawie jakiś oficjalnych dokumentów? było przedstawicielstwo w Polsce?

Temat: Poszukuję prawnika

Poszukuję dobrego i w miarę optymalnego cenowo prawnika specjalizującego się w prawie podatkowym. (chodzi o zalegle skladki ZUS)
Agnieszka Tylka-Kujawa

Agnieszka Tylka-Kujawa Specjalista,
Chemik-Laborant

Temat: Poszukuję prawnika

Potrzebuję pomocy prawnej. Dziadek przepisał jakiś czas temu gospodarstwo synowi w zamian otzymuje świadczenie. Musze dodać ze dziadek skończył 85 lat. Mieszkają w jednym domu. Syn wogóle nie interesuje się swoim ojcem i ich dalsze współżycie jest bardzo trudne, stąd dziadek chce wycofać darowizne. Czy po wycofaniu nadal bedzie dostawał świadczenie?
Jak napisać wniosek do sądu? czy należy wskazać kogoś innego na to gospodarstwo? Jak moge skwalifikować daną sytuacje, chodzi mi o wybór odpowiedniego prawnika, a najlepiej namiar na porade bezpłatną.

Proszę o wiadomość na maila: agatylka@tlen.pl
Dziękuję za pomoc.

konto usunięte

Temat: Poszukuję prawnika

Dziękuje za wszystkie nadesłane propozycje pomocyRobert C. edytował(a) ten post dnia 26.03.11 o godzinie 18:28
Bogumiła Ślązak

Bogumiła Ślązak Senior National Key
Account Manager at
Coca-Cola HBC Sp.
...

Temat: Poszukuję prawnika

Witam,

Poszukuję prawnika który udzieliłby mi porady prawnej w zakresie prawa spadkowego, temat jest dosyć skomplikowany...

Warszawa

Ze względu na złozoność sprawy więcej informacji na priv

pozdrawiam
Magdalena Kmiecik

Magdalena Kmiecik specjalista ds.
sprzedaży
nieruchomości

Temat: Poszukuję prawnika

Konrad Pogoda:
Magdalena Kmiecik:
Potrzebuję pomocy w ściągnięciu wierzytelności od firmy z Niemiec, sprawa jest o tyle trudna że firma 'zniknęła' , telefony nie odpowiadają , nie wiem czy podany w umowach adres jest w dalszym ciągu aktualny. Większość umów podpisywana była przez pełnomocnika firmy, rownież pieniądze wpłacane byly na jego konto. Wg umów pieniądze mialy być oddane po konkretnym terminie z procentem. Oczywiście terminy minęły a pieniędzy nie ma. Założylam sprawę karną przeciwko firmie ale umożono ze względu na brak zlej woli firmy - bo raz wypłacila pieniądze. Nie wiem czy zalożyc sprawę przeciwko przedstawicielowi ? jakie dokumenty sa do tego potrzebne i czy sa wogole jakiekolwiek szanse na ściągnięcie długu?
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

Prosze o wiadomości na maila kmiecik.magdalena@wp.pl
dziękuję

czy ten przedstawiciel działał na podstawie jakiś oficjalnych dokumentów? było przedstawicielstwo w Polsce?


nie bylo przedstawicielstwa, nie widzialam również pełnomocnictw na podstawie których dzialal - byl to mój kuzyn więc miał u mnie kredyt zaufania.
Janusz P.

Janusz P. [Rzadko na GL]
Prawnik (z
uprawnieniami
pedagogicznymi), ...

Temat: Poszukuję prawnika

Magdalena Kmiecik:
Konrad Pogoda:
Magdalena Kmiecik:
Potrzebuję pomocy w ściągnięciu wierzytelności od firmy z Niemiec,
[...]
nie bylo przedstawicielstwa, nie widzialam również pełnomocnictw na podstawie których dzialal - byl to mój kuzyn więc miał u mnie kredyt zaufania.

Proponuję lekturę tekstu o Europejskim postępowaniu nakazowym:
http://www.eporady24.pl/europejskie_postępowanie_naka...
Magdalena Kmiecik

Magdalena Kmiecik specjalista ds.
sprzedaży
nieruchomości

Temat: Poszukuję prawnika

dziękuję, na pewno się zapoznam

Temat: Poszukuję prawnika

nieaktualneMagdalena B. edytował(a) ten post dnia 18.03.11 o godzinie 10:23

Temat: Poszukuję prawnika

Janusz P.:
Magdalena Kmiecik:
Konrad Pogoda:
Magdalena Kmiecik:
Potrzebuję pomocy w ściągnięciu wierzytelności od firmy z Niemiec,
[...]
nie bylo przedstawicielstwa, nie widzialam również pełnomocnictw na podstawie których dzialal - byl to mój kuzyn więc miał u mnie kredyt zaufania.

Proponuję lekturę tekstu o Europejskim postępowaniu nakazowym:
http://www.eporady24.pl/europejskie_postępowanie_naka...

Tyle że Pani pisze, iz ów przedstawiciel to niestety nie miał umocowania, więc wpierw trzea ustalić podmiot odpowiedzialny.
Janusz P.

Janusz P. [Rzadko na GL]
Prawnik (z
uprawnieniami
pedagogicznymi), ...

Temat: Poszukuję prawnika

Konrad Pogoda:
Janusz P.:
Magdalena Kmiecik:
Konrad Pogoda:
Magdalena Kmiecik:
Potrzebuję pomocy w ściągnięciu wierzytelności od firmy z Niemiec,
[...]
nie bylo przedstawicielstwa, nie widzialam również pełnomocnictw na podstawie których dzialal - byl to mój kuzyn więc miał u mnie kredyt zaufania.

Proponuję lekturę tekstu o Europejskim postępowaniu nakazowym:
http://www.eporady24.pl/europejskie_postępowanie_naka...

Tyle że Pani pisze, iz ów przedstawiciel to niestety nie miał umocowania, więc wpierw trzea ustalić podmiot odpowiedzialny.
Prawdopodobnie.
Obraz sytuacji kształtuje się wraz z napływem informacji. Pani napisała, że nie widziała pełnomocnictw.
Bogumiła Ślązak

Bogumiła Ślązak Senior National Key
Account Manager at
Coca-Cola HBC Sp.
...

Temat: Poszukuję prawnika

Dziękuję za wszystkie nadesłane propozycje pomocy - temat już nieaktualny
Karolina Ł.

Karolina Ł. Nawet gdy ktoś przy
swej prawdzie zostać
chce, czemu pięk...

Temat: Poszukuję prawnika

Poszukuję prawnika w celu nawiązania współpracy, szczegóły na priv
Barłomiej Świeprawski

Barłomiej Świeprawski Główny Księgowy,
SunChemical Sp. z
o.o.

Temat: Poszukuję prawnika

Dzieńdobry,

szukam osoby o uprawnieniach adwokata lub radcy prawnego i bardzo dobrze znającej tematykę Ustawy o transporcie kolejowym z roku 2003, w szczególności rozdziału 2B o szczególnym trybie wywłaszczeń. Od poszukiwanej osoby oczekuję oceny celowości prowadzonego przeze mnie sporu z Wojewodą Mazowieckim oraz ewentulane poprowadzenie skargi kasacyjnej w WSA Warszawa.

Region: Warszawa
Uprawnienia: adwokat lub radca prawny
Specjalizacja: Prawo kolejowe i drogowe, wywłaszczenia

Proszę o kontakt:
601 301 823
lub bartek@swieprawski.pl

Lepiej proszę zadzwonić.

Dziękuję, Bartek Świeprawski
Piotr Dobrowolski

Piotr Dobrowolski Dobrowolski -
Adwokaci i Radcowie
Prawni radca prawny

Temat: Poszukuję prawnika

Jeśli mogę... Skarga kasacyjna dopiero do NSA w Warszawie. Wcześniej mamy skargę do WSA.
Sylwia Król

Sylwia Król doradca klienta

Temat: Poszukuję prawnika

Witam serdecznie:)

Poszukuję prawnika z Bielska-Białej lub bliskich okolic, który doradziłby mi z zakresu prawa cywilnego. Muszę złożyć sprawę do sądu i potrzebuję w tym pomocy.

Zależy mi na osobistej rozmowie z prawnikiem.
Za poradę mogę zapłacić rozsądną kwotę.

Proszę pisać na adres skk519@wp.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Następna dyskusja:

poszukuję doradcy prawnika




Wyślij zaproszenie do