Recepcjonista/ka

Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty/ki.

Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Stawka: 5500-6500 zł brutto w zależności od doświadczenia

Czym będziesz się zajmował/a:

  • Obsługą centralki telefonicznej (odbieraniem i przełączaniem telefonów)
  • Przyjmowaniem, ewidencją i dystrybucją korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Współpracą z firmami kurierskimi oraz pocztą
  • Obsługą Gości odwiedzających firmę
  • Organizacją spotkań firmowych
  • Bieżącymi zadaniami zleconymi przez przełożonego
  • Wprowadzaniem faktur do systemu

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na wskazanym stanowisku
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów: MultiSport, Medicover, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O firmie →

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę tymczasową

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 19 dni