Operator maszyn

Miejsce pracy: Kunice

Zadania:

  • Nadzór nad procesem produkcji na linii produkcyjnej
  • Kontrola prawidłowej pracy urządzeń automatycznej linii produkcyjnej
  • Kontrola parametrów półproduktu/produktu
  • Rejestracja parametrów procesowych
  • Eliminacja uszkodzonych wyrobów niezgodnych z wymogami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane mechaniczne lub pokrewne)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnej

Oferta:

  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, kara sportowa, ubezpieczenie grupowe, pożyczki na cele mieszkaniowe, karty przedpłacone)
  • Dwa razy w roku dodatkowe świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie posiłków (karty lunchowe dofinansowanie w wysokości 300 zł miesięcznie)
  • Dofinansowanie wczasów pod gruszą oraz kolonii dla dzieci
  • Dofinansowanie aktywności kulturalno-oświatowych (program MyBenefit)
  • Program rekomendacji pracowników
  • Rabaty na produkty firmowe

Bezpośrednie zatrudnienie od zaraz!

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu celem poznania szczegółów oferty: 668869469.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O firmie →

Legnica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 11 dni