Asystent/ka biura

Zadania:

  • Koordynowanie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura
  • Zarządzenie kalendarzem spotkań
  • Odbieranie telefonów, korespondencji
  • Wsparcie administracyjne Zarządu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy na ½ etatu codziennie -
     warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę-zlecenie - do wyboru przez kandydata
  • Pracę na ½ etatu codziennie (z możliwością zwiększenia godzin podczas okresu urlopowego)
  • Stawkę 31 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 (grafik i dokładne godziny są do uzgodnienia)
  • Dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską (ul. Łagiewnicka, Krzyki)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O firmie →

Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Asystent

Część etatu

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 14 dni