Menadżer ds. Personalnych 31,50 brutto/godzinę

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja i dopełnienie wszystkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników;
  • prowadzenie dokumentacji personalnej;
  • kontrola i nadzorowanie aktualizacji wymaganych badań lekarskich oraz kontrola i organizacja szkoleń BHP;
  • sporządzanie grafików pracowniczych oraz kontrola i ewidencja czasu pracy;
  • ewidencja, nadzorowanie i uzupełnianie zapasów odzieży roboczej;
  • przygotowywanie i wprowadzanie do programu płacowo-kadrowego wszystkich informacji niezbędnych do naliczania wynagrodzeń pracowników;
  • dopełnienie wszystkich formalności związanych z przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy;
  • obsługa elektronicznych systemów kadrowo-płacowych;
  • przygotowywanie raportów dotyczących zatrudnienia i płac.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy;
  • systematyczność, dokładność odpowiedzialność;
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • pozytywne nastawienie do pracy administracyjno-biurowej.

Co oferujemy?

  • stałą pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży;
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • rozwinięty system szkoleń
  • pełny proces szkolenia (prawo pracy, przepisy ZUS, obsługa programu płacowo-kadrowego)

Dlaczego warto?

  • Umowa o pracę
  • 31,50 zł brutto/godzinę
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Elastyczny grafik
  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
  • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

McDonalds Polska

Warszawa, mazowieckie

5 292 - 5 800 PLN brutto

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 20 dni

Benefity

Elastyczny czas pracy