Pracownik restauracji zmiana nocka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sprzątanie restauracji
- mycie urządzeń kuchennych
- obsługa zmywarki mycie naczyń
- mycie podłogi

OCZEKUJEMY:

- chęci do pracy
- dyspozycyjności
- ukończonych 18 lat
- książeczki sanepidu

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- elastyczny czas pracy
- możliwość rozwoju
- szkolenia
- pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
- dofinansowanie do pakietów sportowych
- program rabatowy na posiłki na przerwę

Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane..

Restauracja McDonalds w Luboniu zatrudni pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK ZMIANY NOCNEJ

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

McDonalds Polska

Luboń, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni