Tokarz/Frezer

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac tokarskich oraz frezarskich - dobór narzędzi, przygotowanie planów technologicznych na podstawie otrzymanych rysunków technicznych
  • Toczenie odtworzeniowe elementów do maszyn (tarcze, wały, panewki, śruby, nakrętki) według wzoru lub rysunku technicznego
  • Dbanie o terminowe wykonywanie prac

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne - obróbka skrawaniem, mechanika
  • Doświadczenie na stanowisku tokarza/frezera
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pomiarach mechanicznych (średnicówka, mikrometr, suwmiarka, wysokościomierz)
  • Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenia uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Pracę na 1 zmianę w godzinach 6.30-14.30 (poniedziałek-piątek)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet benefitów (dofinansowana opieka medyczna, dofinansowana karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe, system poleceń pracowniczych)

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji lub kontaktu tel. 668 869 469.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O firmie →

Legnica, dolnośląskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 19 dni