Justyna Minkiewicz

PR / Marketing / Reklama

Wypowiedzi

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na tablicy
    30 czerwca br. o godzinie 12:00 na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie, przy ul. Urbanistów 3 (dzielnica Ochota) odbędzie się wykład otwarty Marioli Czechowskiej – Frączak pt. Lider - Mentor/Coach: przywódczy styl z wyboru. Jest to kolejne spotkanie w ramach cyklu pt. Lider w społeczeństwie obywatelskim” organizowane przez projekt „Kuźnia Liderów – Szkoła Mentorów”.
    Podczas spotkania zostaną omówione cztery płaszczyzny rozwoju stylu przywódczego:
    • Lider Zespołu jako Coach i Mentor,
    • Coaching przywódczy,
    • Superwizja - indywidualna lub grupowa,
    • Mentoring.
    Jest to spotkanie dla osób, które chcą poszerzyć swój styl przywódczy poprzez rozwinięcie kompetencji coachingowo-mentoringowych. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z korzyściami zwiększenia świadomości na temat swojej postawy lidera i jaki ma to wpływ na innych. Zostaną również zdefiniowane ważne obszary dla rozwoju coachingowo-mentoringowego stylu przywództwa.
    Mariola Czechowska – Frączak jest certyfikowanym coachem. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Szkołę Główną Handlową, Uniwersytet Warszawski i Sorbonę. Posiada liczne certyfikaty i akredytacje z zakresu coachingu m.in. certyfikat Professional Certified Coach (PCC) akredytowany przez International Coach Federation i międzynarodowy certyfikat ORSC (Organisation Relationship and System Coaching). Jest założycielką firmy MIND PARTNERS – Europejskiej Grupy Mentorów i Coachów Certyfikowanych, iMENOS GROUP oraz Agencji Reklamowej TUBA. Pełniła funkcje Dyrektora Generalnego w BERTELSMANN MUSIC GROUP (BMG), Zastępcy Dyrektora Young & Rubicam oraz Zastępcy Dyrektora Departamentu Reklamy Telewizji Polskiej. Specjalizuje się w coachingu strategicznym, przywódczym i transformacyjnym, który wprowadza zmiany na poziomie indywidualnym, a także na poziomie całej organizacji. Jako coach pracowała z najwyższą kadrą menadżerską. Przeprowadziła największy polski program szkoleniowy dla czterdziestu pięciu managerów wyższego szczebla w Deloitte, realizowała program wprowadzenia kultury coachingowej m.in. w Raiffeisen BANK, Johnson&Johnson, BRE Bank, Raben Poland, CJ International, Microsoft.
    Wykłady w ramach cyklu „Lider w społeczeństwie obywatelskim” są prowadzone przez liderów z różnych obszarów działalności, zarówno kultury, polityki, biznesu jak i nauki lub przez osoby, które zajmują się tematyką przywództwa. Spotkanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
    Spotkanie będzie trwało 2 godziny. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie się na adres m.zaluga@wsptwp.eu .
    • 19.06.2012, 12:23
  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Kobiety Przedsiębiorcze w temacie Spotkanie z Beatą Pawlikowską „W Dżungli Życia – w...

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety Przedsiębiorcze

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Afryka w temacie Spotkanie z Beatą Pawlikowską „W Dżungli Życia – w...

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Afryka

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Afryka w temacie Spotkanie z Beatą Pawlikowską „W Dżungli Życia – w...

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Afryka

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na tablicy
    Spotkanie z Beatą Pawlikowską „W Dżungli Życia – w poszukiwaniu swojego przeznaczenia”
    W sobotę 2 czerwca br. w godz. 16:00 -18:00 na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie, przy ul. Urbanistów 3 (dzielnica Ochota) odbędzie się spotkanie z Beatą Pawlikowską pt. „W Dżungli Życia – w poszukiwaniu swojego szczęścia”.
    Z Beatą Pawlikowską poprzez jej stronę internetową kontaktowało się wiele osób poszukujących odpowiedzi na ważne życiowe pytania. W odpowiedzi na to powstała książka pt. „W Dżungli Życia”, w której autorka opowiada o poszukiwaniu własnego spełnienia. Podczas spotkania Beata Pawlikowska podzieli się swoimi refleksjami na temat poszukiwania i znalezienia odpowiedniego przepisu na swoje życie. Zdradzi też tajemnice rozwoju swojej ścieżki zawodowej oraz opowie o walce o własne marzenia, ponieważ jak sama mówi „Moja podróż przez życie nie była łatwa - na własnej skórze odkrywałam wszystkie tajemnice życia i często dostawałam po głowie. Te doświadczenia pozwoliły mi zrozumieć czym jest szczęście i jak je osiągnąć”.
    Beata Pawlikowska to polska pisarka podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka i ilustratorka książek. Przez wiele lat z pasją oddawała się pracy w rozgłośni Polskiego Radia, w którym z powodzeniem prowadziła liczne audycje muzyczne. Od 1999 roku przez kolejnych kilka lat współpracowała z Radiem ZET, gdzie prowadziła autorską audycję podróżniczą pt. „Świat według blondynki”. Jest także autorką serii książek podróżniczych, a także poradników psychologicznych.
    Jest to trzecie spotkanie w ramach cyklu spotkań z ciekawymi osobami ze świata nauki, kultury, polityki i biznesu pt. „Szukając swojej drogi rozwoju” organizowanego przez ośrodek szkoleniowy Przestrzeń Rozwoju WSP TWP. Spotkania odbywają się w okresie od kwietnia do października br. we wszystkich wydziałach Uczelni. Pierwsze spotkania, prowadzone przez dziennikarkę Zwierciadła Renatę Arendt-Dziurdzikowską oraz redaktor naczelną „Zwierciadła” Katarzynę Montgomery wzbudziły ogromne zainteresowanie uczestników. Liczne dyskusje i pytania zamieniły wykład w aktywne i inspirujące wydarzenie. Do projektu zostały również zaproszone m. in: Martyna Wojciechowska, Dorota Wellman. Celem organizowanej inicjatywy jest inspirowanie i stymulacja do rozwoju zawodowego i osobistego, do odważnych decyzji, poszerzania swoich horyzontów i pracy nad własnym potencjałem. Zaproszeni goście – osoby znane, o ugruntowanej pozycji zawodowej, które wykonują swój zawód z pasją oraz trenerzy z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego podzielą się swoimi doświadczeniami, powiedzą o swoich wyborach życiowych i towarzyszących im trudnościach. Przekażą również wskazówki jaką drogę wybrać aby dotrzeć do celu, czyli spełnienia zawodowego.
    Spotkania są skierowane szczególnie do osób, które chcą rozwijać się zawodowo, zmienić swój zawód, które dopiero znajdują się na etapie wyboru zawodu oraz do doradców zawodowych i coachów. Spotkania są bezpłatne. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres: przestrzenrozwoju@wsptwp.eu, w tytule maila należy wpisać Beata Pawlikowska.

    Kontakt:
    Justyna Minkiewicz
    Rzecznik Prasowy, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie
    Tel: 721 21 22 74, E-mail: j.minkiewicz@wsptwp.eu
    Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie istnieje od 1993 roku i jest jedną z najdłużej istniejących niepublicznych uczelni humanistycznych w Polsce.
    W swojej bogatej ofercie edukacyjnej Uczelnia proponuje naukę na pięciu kierunkach studiów: pedagogika, politologia, filologia angielska oraz praca socjalna. Szkoła posiada uprawnienia do kształcenia na poziomie studiów I stopnia – licencjackich oraz magisterskich uzupełniających studiów II stopnia. Uzupełnieniem oferty edukacyjnej są studia podyplomowe oraz liczne szkolenia otwarte i warsztaty organizowane w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Obok tradycyjnych form nauczania prowadzone są także zajęcia przy użyciu metod i technik kształcenia na odległość tzw. KnO. Studenci WSP TWP mają możliwość zdobycia gruntownej wiedzy i kwalifikacji bez względu na położenie geograficzne.
    Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w 6 miastach Polski tj. w Warszawie, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Szczecinie oraz Człuchowie
    • 29.05.2012, 11:04
  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie ngo.pl w temacie „Organizational Communication” szkolenie z zakresu...
    28.05.2012, 13:11

    Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie w dniach 11 – 14 czerwca br. w godz. 14:00 – 20:00 organizuje bezpłatne, czterodniowe szkolenie anglojęzyczne „Organizational Comunication” realizowane przez projekt „Kuźnia Liderów - Szkoła Mentorów” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    „Organizational Communication” to szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej, grupowej, jak i efektywnego zarządzania, skierowane do pracowników instytucji, dla których sprawność komunikacyjna jest kluczowym elementem wizerunku.

    Zostało ono podzielone na cztery moduły i posiada charakter warsztatowy z rozbudowaną częścią praktyczną, w skład której wchodzą m.in. ćwiczenia grupowe, case studies oraz zadania diagnostyczno - dydaktyczne .

    Dzięki tym warsztatom, uczestnicy będą mogli zapoznać się najnowszymi technikami komunikacyjnymi, poznają metody rozwiązywania konfliktów, a także nauczą się, jak radzić sobie ze stresem.

    Ponadto, słuchacze obecni na szkoleniu będą mogli zapoznać się ze skutecznymi sposobami wykorzystywania swojego czasu, jak również uzupełnić wiedzę w zakresie komunikacji międzynarodowej, poprzez poznanie różnic kulturowych, a także wiążących się z nimi stereotypów.

    Po zakończeniu szkolenia „Organizational Communication” uczestnicy będą umieli:

    Zarządzać efektywnie i sprawnie komunikacją w firmie/instytucji/
    Rozpoznać różnice w stylach komunikacji innych
    Dostosować swój styl porozumiewania się do innych
    Aktywnie słuchać
    Precyzować konkretnie myśli i informacje
    Rozpoznawać stan emocjonalny rozmówcy
    Przekazywać informacje odpowiednim osobom w odpowiednim miejscu i czasie
    Posługiwać się odpowiednimi narzędziami i środkami przekazu
    Posługiwać się technikami udzielania informacji zwrotnej

    Miejsce realizacji Szkolenia: Wydział Nauk Społeczno - Pedagogicznych w Katowicach ul. Katowicka 27.
    Więcej informacji na http://kuznia.wsptwp.eu .
    Rekrutacja: do 6 czerwca na http://kuznia.wsptwp.eu/rekrutacja
    Kontakt: Nauk Społeczno - Pedagogicznych w Katowicach kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie ngo.pl w temacie „Thinking and decision making” - bezpłatne szkolenie...
    28.05.2012, 13:10

    W dniach 28 – 30.05.2012 r. w godz. 14:00 – 20:00 Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie organizuje bezpłatne szkolenie anglojęzyczne „Thinking and decision making”, realizowane przez projekt „Kuźnia Liderów - Szkoła Mentorów” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    „Thinking and decision making” to profesjonalne szkolenie z zakresu świadomego podejmowania decyzji oraz twórczego myślenia, przeznaczone dla tych, dla których kreatywność jest podstawą kompetencji zawodowych.

    Szkolenie odbywa się w systemie czteromodułowym, z których każdy obejmuje zarówno część praktyczną jak i teoretyczną, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość praktycznego wykazania się zdobytą wiedzą.
    Zajęcia będą prowadzone wieloma metodami, m. in. metodą burzy mózgów, konsultacji, wizualizacji, czy poprzez tworzenie mapy myśli, co pozbawia je monotonnego charakteru i pozwala na kreatywność ze strony uczestników.

    Dzięki uczestnictwu w szkoleniu słuchacze zdobędą cenną wiedzę w zakresie:
    umiejętności skutecznej realizacji planów;
    wsparciu w decyzyjności;
    oceny własnego działania;
    umiejętności skutecznej realizacji przyszłego planu działania.

    Miejsce realizacji szkolenia: Wydział Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (dzielnica Ochota).
    Termin realizacji: 28 – 30.05.2012 r. w godz. 14:00 – 20:00
    Rekrutacja: 16-24.05.2012 r.

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na tablicy
    Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie w dniach 11 – 14 czerwca br. w godz. 14:00 – 20:00 organizuje bezpłatne, czterodniowe szkolenie anglojęzyczne „Organizational Comunication” realizowane przez projekt „Kuźnia Liderów - Szkoła Mentorów” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    „Organizational Communication” to szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej, grupowej, jak i efektywnego zarządzania, skierowane do pracowników instytucji, dla których sprawność komunikacyjna jest kluczowym elementem wizerunku.

    Zostało ono podzielone na cztery moduły i posiada charakter warsztatowy z rozbudowaną częścią praktyczną, w skład której wchodzą m.in. ćwiczenia grupowe, case studies oraz zadania diagnostyczno - dydaktyczne .

    Dzięki tym warsztatom, uczestnicy będą mogli zapoznać się najnowszymi technikami komunikacyjnymi, poznają metody rozwiązywania konfliktów, a także nauczą się, jak radzić sobie ze stresem.

    Ponadto, słuchacze obecni na szkoleniu będą mogli zapoznać się ze skutecznymi sposobami wykorzystywania swojego czasu, jak również uzupełnić wiedzę w zakresie komunikacji międzynarodowej, poprzez poznanie różnic kulturowych, a także wiążących się z nimi stereotypów.

    Po zakończeniu szkolenia „Organizational Communication” uczestnicy będą umieli:

    Zarządzać efektywnie i sprawnie komunikacją w firmie/instytucji/
    Rozpoznać różnice w stylach komunikacji innych
    Dostosować swój styl porozumiewania się do innych
    Aktywnie słuchać
    Precyzować konkretnie myśli i informacje
    Rozpoznawać stan emocjonalny rozmówcy
    Przekazywać informacje odpowiednim osobom w odpowiednim miejscu i czasie
    Posługiwać się odpowiednimi narzędziami i środkami przekazu
    Posługiwać się technikami udzielania informacji zwrotnej

    Miejsce realizacji Szkolenia: Wydział Nauk Społeczno - Pedagogicznych w Katowicach ul. Katowicka 27.
    Więcej informacji na http://kuznia.wsptwp.eu .
    Rekrutacja: do 6 czerwca na http://kuznia.wsptwp.eu/rekrutacja
    Kontakt: Nauk Społeczno - Pedagogicznych w Katowicach kuznialiderow@wsptwp.eu
    • 28.05.2012, 10:48
  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na tablicy
    „Thinking and decision making” - bezpłatne szkolenie anglojęzyczne
    W dniach 28 – 30.05.2012 r. w godz. 14:00 – 20:00 Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie organizuje bezpłatne szkolenie anglojęzyczne „Thinking and decision making”, realizowane przez projekt „Kuźnia Liderów - Szkoła Mentorów” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    „Thinking and decision making” to profesjonalne szkolenie z zakresu świadomego podejmowania decyzji oraz twórczego myślenia, przeznaczone dla tych, dla których kreatywność jest podstawą kompetencji zawodowych.

    Szkolenie odbywa się w systemie czteromodułowym, z których każdy obejmuje zarówno część praktyczną jak i teoretyczną, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość praktycznego wykazania się zdobytą wiedzą.
    Zajęcia będą prowadzone wieloma metodami, m. in. metodą burzy mózgów, konsultacji, wizualizacji, czy poprzez tworzenie mapy myśli, co pozbawia je monotonnego charakteru i pozwala na kreatywność ze strony uczestników.

    Dzięki uczestnictwu w szkoleniu słuchacze zdobędą cenną wiedzę w zakresie:
    umiejętności skutecznej realizacji planów;
    wsparciu w decyzyjności;
    oceny własnego działania;
    umiejętności skutecznej realizacji przyszłego planu działania.

    Miejsce realizacji szkolenia: Wydział Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (dzielnica Ochota).
    Termin realizacji: 28 – 30.05.2012 r. w godz. 14:00 – 20:00
    Rekrutacja: 16-24.05.2012 r.
    • 28.05.2012, 10:47
  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Terapia Prowokatywna i Coaching w temacie Zostań akredytowanym coachem ICF - szkolenia coachingowe...
    4.03.2012, 11:19

    Zapraszam na szkolenie przygotowujące do zawodu coacha i umożliwiające certyfikację ICF.

    Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie zaprasza na autorskie szkolenia z zakresu coachingu: Profesjonalny coaching - rozwój postawy coacha, lidera; Aikido Umysłu - myślenie systemowe i prowokacja w coachingu.

    1. Profesjonalny coaching - rozwój postawy coacha, lidera. - 24 godz. (19-20.04. oraz 21-22.04. br.) Koszt: 1800 (Promocja dla pierwszej edycji szkolenia)

    2. Aikido Umysłu - myślenie systemowe i prowokacja w coachingu. - 48 godz. (1-3.06., 22-24.06. oraz 7-8.07. br.) Koszt: 2500 (Promocja dla pierwszej edycji szkolenia.)

    Programy szkoleń, przygotowane, akredytowane i realizowane przez dr Urszulę Sadomską - jedynego w Polsce Master Certified Coach ICF, są akredytowane przez International Coach Federation.

    Atuty szkoleń coachingowych WSP TWP:

    - Możliwość otrzymania certyfikatu na poziomie Continuing Coaching Education (CCE) uprawniającego do ubiegania się o akredytację coacha w ICF.
    - Podejście holistyczne - możliwość poznania różnorodnych metod pracy menadżera/ coacha.
    - Gwarantowana skuteczność rozwoju umiejętności coachingowych.
    - Możliwość zdobycia wiedzy od jedynego w Polsce Master Certified Coacha ICF dr Urszuli Sadomskiej.


    Grupa docelowa

    Dyrektorzy, menedżerowie, specjaliści HR, trenerzy umiejętności społecznych, pedagodzy oraz wszyscy, którzy chcą zdobyć kompetencje coachingowe dla lepszego zarządzania ludźmi.


    Certyfikaty

    Uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikat ukończenia odpowiedniego programu akredytowanego przez ICF, co pozwala ubiegać się o indywidualną akredytację.

    Trener - Coach

    Doktor Urszula Sadomska jest jedynym polskim Master Certified Coach'em ICF, zrzeszonym w International Coach Federation (ICF Global) International Association of Coaching Institutes (ICI), Izbie Coachingu oraz ICF Polska.

    Warsztat trenera rozwijała ucząc się od takich mistrzów coachingu, jak: Robert Dilts, Joseph O'Connor, Frank Farrelly, Herman Muller Walbrodt, Christina Hall, Susan Smith, Richard Bolstad, Kristine Alex, Steven Gilligan, Marllin Atkinson oraz wielu innych.

    Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie business coachingu, executive coachingu i life coachingu. Cenne doświadczenia zdobyła pracując kilkanaście lat w korporacjach na stanowisku dyrektora finansowego i administracyjnego, dlatego rozumie biznes i obszar przywództwa.

    Więcej informacji na http://wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Przywództwo POLITYCZNE w temacie "Lider na miarę XXI wieku" - Wykład otwarty Iwony...
    22.03.2011, 11:37

    Witam,

    Zapraszam na wykład otwarty Iwony Majewskiej – Opiełki pt. "Lider na miarę XXI wieku". Wykład odbędzie się w środę 23 marca br. o godz. 18.00 na Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie (ul. Urbanistów 3, dzielnica Ochota. Wykład organizowany jest w ramach cyklu "Lider w społeczeństwie obywatelskim".

    Wykład będzie poświęcony następującym zagadnieniom:
    1. Zmiana czasów wymaga zmiany sposobu myślenia – nowy paradygmat liderowania;
    2. Lider - definicja i pragmatyczny aspekt tej pozycji;
    3. Funkcje lidera w grupie i jego praktyczne zachowania;
    4. Motywowanie do działania jako szczególna rola lidera – nacisk na motywację wewnętrzną;
    5. Zarządzanie przez misję – wartości w procesie kierowania;
    6. Spójność wewnętrzna i proaktywność – dwie cechy lidera i jego ludzi jako podstawa skutecznego działania w społeczeństwie obywatelskim.

    Wykład ma na celu przedstawienie psychologicznej i praktycznej sylwetki lidera z uwypukleniem jego głównych zadań. Przybliżone zostaną aspekty praktycznego budowania w sobie i innych postaw i cech charakteru sprzyjających skutecznemu działaniu. Omówiona będzie motywacyjno-kontrolna rola misji i wartości. Wykład ma za zadanie nie tylko przedstawienie przydatnej wiedzy merytorycznej z zakresu kierowania ludźmi ale również wzbudzenie motywacji do zwiększenia starań w kierunku motywowania siebie i innych do rozwoju.

    Iwona Majewska – Opiełka jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej. Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Prowadzi szkolenia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Przeniosła na polski grunt wiedzę zdobywaną u takich ludzi jak Martin Seligman, Stephen R. Covey, Brian Tracy czy Anthony Robbins. Od 1990 roku prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość i doskonaleniu własnego charakteru. Napisała dziesięć książek z dziedziny samodoskonalenia m.in. „Ku doskonałości” i „Umysł lidera”.

    Osoby zainteresowane uczestnictwem w wykładzie prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału na adres mailowy: j.minkiewicz@wsptwp.eu .

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Kobiety Przedsiębiorcze w temacie "Lider na miarę XXI wieku" - Wykład otwarty Iwony...

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety Przedsiębiorcze

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Społeczności lokalne w Polsce i nie tylko w temacie Ostatnie wolne miejsca - bezpłatne studia II stopnia:...
    26.10.2010, 11:54

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie w temacie Ostatnie wolne miejsca - bezpłatne studia II stopnia:...
    26.10.2010, 11:41

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Studia w Warszawie na WSFiZ w temacie Ostatnie wolne miejsca - bezpłatne studia II stopnia:...
    26.10.2010, 11:39

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Collegium Civitas w temacie Ostatnie wolne miejsca - bezpłatne studia II stopnia:...
    26.10.2010, 11:36

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie III sektor w temacie Ostatnie wolne miejsca - bezpłatne studia II stopnia:...
    26.10.2010, 11:30

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Nauki polityczne UW w temacie Ostatnie wolne miejsca! BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA...
    26.10.2010, 11:23

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: http://kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: http://rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Politeja.pl portal politologiczny w temacie Ostatnie wolne miejsca - bezpłatne studia II stopnia:...
    26.10.2010, 11:21

    Ostatnie wolne miejsca!
    BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU POLITOLOGIA

    Specjalność: Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

    Rekrutacja trwa do 31 października br.!

    Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

    Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki.

    Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. W trakcie realizacji programu każdy student będzie współpracował indywidualnie z wybranym mentorem.
    Zgłoś się, a uzyskasz specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych.

    Więcej informacji na: http://kuznia.wsptwp.eu
    Rekrutacja: http://rekrutacja.wsptwp.eu
    Kontakt: tel. (22) 258 28 12, kuznialiderow@wsptwp.eu

  • Justyna Minkiewicz
    Wpis na grupie Szkolenia EFS w temacie BUDOWANIE KOALICJI I SIECI LOKALNYCH
    12.10.2010, 15:22

    Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie
    Wydział Nauk Społeczno - Pedagogicznych w Katowicach

    ul. Katowicka 27

    Zaprasza na bezpłatny kurs:
    BUDOWANIE KOALICJI I SIECI LOKALNYCH

    Jeśli chcesz się dowiedzieć:
    • co to znaczy być liderem i jaka jest jego rola
    w lokalnych społecznościach?
    • jak świadomie zarządzać zespołem?
    • jak angażować do działania innych?
    • jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe?
    • jak wpływać na rozwój społeczności lokalnych?
    • jak stworzyć sieć partnerstwa publiczno-społecznego w celu rozwoju społeczności lokalnych?

    Zgłoś się do nas!
    Termin realizacji 19 - 22.10.2010 (w godzinach popołudniowych)
    Rekrutacja w toku!

    • Zajęcia prowadzą najwyższej klasy specjaliści.
    • Liczba miejsc ograniczona!

    W czasie rekrutacji na kurs pierwszeństwo mają osoby niepełnosprawne oraz z miejscowości do 25 tys. mieszkańców.
    Więcej informacji na http://kuznia.wsptwp.eu
    Kontakt: kuznialiderow@wsptwp.eu
    Rekrutacja: (22) 258 28 12, http://kuznia.wsptwp.eu/rekrutacja

Dołącz do GoldenLine

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy

Aplikuj w łatwy sposób

Aplikuj jednym kliknięciem

Wyślij zaproszenie do