Krzysztof Symonowicz

Krzysztof Symonowicz Risk Specialist at
Relyon Recruitment

Temat: Praca - Menedżer Sprzedaży

Nasz klient to międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem nasz klient poszukuje kandydatów na stanowisko:

Menedżera Sprzedaży

Opis stanowiska:
• Organizacja, zarządzanie i rozwój podległej struktury sprzedaży
• Aktywna sprzedaż firmowych produktów
• Pozyskiwanie nowych klientów jak i retencja bieżącego portfela
• Planowanie i podejmowanie działań w celu zwiększenia poziomu sprzedaży
• Analiza rynku i działań konkurencji
• Tworzenie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym
• Raport do Business Development Managera

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:
• Poziom sprzedaży
• Rekrutację, szkolenie i motywowanie pracowników

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży i rekrutacji
• Rozbudowane umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy zespołowej i zarządzania
• Szybkie podejmowanie decyzji
• Zdolność do pracy pod presją czasu i środowiska

Oferujemy:
• Wynagrodzenie prowizyjne na atrakcyjnych warunkach
• Możliwości rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w wiodącej międzynarodowej firmie
• Realny wpływ na rozwój firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:
Krzysztof.Symonowicz@antal.pl

Zapraszamy na naszą stronę http://antal.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.