konto usunięte

Temat: Szukam pracy

Witam,
Szukam dodatkowej pracy w domu związanej z moim profilem, chociaż niekoniecznie :) np. przerysowywanie rysunków w AutoCad

kontakt przez mój profil

Witam poszukuje pracy najlepiej wroclaw moga byc tez okolice
wiecej o mnie na moim profilu
pozdrawiam
Wojciech Ł.

Wojciech Ł. Senior Solution
Architect MES at TCS

Witam,
Szukam dorywczej/dodatkowej pracy.
Programy AutoCAD, SolidWorks

kontakt w profilu
pozdrawiam
Jarosław Ż.

Jarosław Ż. Konstruktor narzędzi
tłocznych

Cześć
Szukam pracy w lotnictwie lub motoryzacji.
Chętnie zmienie otoczenie.

Lub dodatkow zajęcie po godzinach.

hej!
Marcin Kasprzyk

Marcin Kasprzyk Konstruktor
mechanik, do usług
od zaraz !!!

Witam odwiedzających!
Chętnie przyjmę zlecenia związane z projektowaniem
maszyn, tworzeniem dokumentacji technicznej.
Kontakt w profilu
Dziękuję
Marek Kret

Marek Kret ✈ IMAGINATION @ WORK

Witam wszystkich!

jestem studentem ostatniego już roku i chciałbym podjąć jakąś ciekawą pracę związaną z CAD-em, CAM-em w Warszawie lub okolicach.

Więcej informacji i kontakt w profilu.

Pozdrawiam serdecznie:)
Krzysztof Witaszczyk

Krzysztof Witaszczyk spec. Inzynieria
lotnicza

Witam :)

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej wydział M-E kierunek mechanika i budow maszyk spec. Inzynieria lotnicza.

aktualnie poszuje pracy na terenie Wrocławia
programy Autocad Ansys Catia

Kontakt
krzysztof.witaszczyk@o2.pl
Hanna B.

Hanna B. Doradca
Personalny/Trener

Witam!
Wszystkich zainteresowanych pracą na stanowisku KONSTRUKTOR-TECHNOLOG w międzynarodowej firmie z branży zabezpieczeń i sejfów, zapraszam do przesyłania cv na adres rekrutacja@jobsplus.pl

Siedziba firmy mieści się w woj. lubuskim, zachęcam jednak specjalistów z całego kraju do aplikowania, gdyż w sytuacji relokacji pracodawca organizuje i opłaca pracownikowi zakwaterowanie.

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt!Hanna Buchalska edytował(a) ten post dnia 19.02.09 o godzinie 12:40
Jarosław J.

Jarosław J. Specjalista ds.
Sprzedaży
(e-commerce)

Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

OBOWIĄZKI:
- Projektowanie konstrukcji budowlanych (domy jednorodzinne, osiedla, budynki przemysłowe, hale)
- Tworzenie koncepcji projektowych
- Obróbka oraz przygotowanie obliczeń konstrukcyjnych i projektów

WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budownictwo (specjalność: konstrukcje budowlane)
- Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych
- Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcji budowlanych bez ograniczeń
- Biegła znajomość MS Office, AutoCAD, Robot
- Znajomość j. angielskiego umożliwiająca sprawne posługiwanie się w/w programami
- Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia stałej pracy

OFERUJEMY:
- Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku.
- Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole.
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Kraków

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesyłanie CV na adres: j.jaracz@gmail.com

Witam!
Jestem studentem V roku Politechniki Opolskiej na specjalizacji Komputerowe Wspomaganie Projektowania i Badania Maszyn. Jestem mieszkańcem Raciborza (Śląskie).
Chętnie podejmę pracę związaną z tworzeniem dokumentacji technicznej oraz projektowaniem maszyn.
Grzegorz Kwaśnik

Grzegorz Kwaśnik Recruitment &
Employer Branding

Starszy Projektant Procesu (Kraków)

Pozdrawiam.

Witam wszystkich. Podejmę pracę związaną z tworzeniem dokumentacji technicznej oraz projektowaniem maszyn. Kontakt przez mój profil z góry dzieki.
Mariusz Ł.

Mariusz Ł. Product manager ds.
multimediów, INFOR
BIZNES Sp. z o.o.

Witam
Poszukuję pracy jako konstruktor lub specjalista ds. technicznych.
Pozdrawiam
Piotr D.

Piotr D. Student,
Politechnika
Krakowska im.
Tadeusza Kościuszki

Witam,
Jestem studentem V roku Politechniki Krakowskiej, wydziału mechanicznego, o kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji o specjalności Komputerowo Zintegrowane Procesy Wytwarzania.Obecnie miszkający w Warszawie gdzie chciałbym podjąć sie praktyki najlepiej związanej z projektowaniem w programie Catia v5 ale tematyka pokrewna rowniez mile widziana. Jeżeli kto kolwiek slyszal kto kolwiek wie bylbym wdzieczny za kontakt. Pozdrawiam
Damian K.

Damian K. Senior Engineer &
Project Manager

Wlasnie wrocilem z zagranicznych wojazy.Zdobylem doswiadczenie i chce je wykorzystac w kraju, 5lat doswiadczenia w branzy, poszukuje pracy, zapraszam na moj profil.

Pozdrawiam!

Witam,

Chętnie podejmę pracę bądź współpracę w zakresie konstrukcji, projektowania CAE.
Lubie ciągły ruch i spotkania z ludźmi, więc wdrażanie systemów i szeroko pojęta pomoc techniczna także mile widziana :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam!
Mariusz W.

Mariusz W. inżynier konstruktor
CAD

Szanowni Państwo,

poszukuję ciekawej i rozwojowej pracy w szeroko pojętej branży technicznej, obecnie związany jestem z sektorem automotive, w którym pracuję na stanowisku konstruktora CAD (podzespoły motoryzacyjne, Catia v5).

Jako inżyniera mechanika interesuje mnie praca na stanowisku związanym z konstruowaniem, produkcją lub eksploatacją pojazdów, maszyn i urządzeń, jak również z obsługą serwisową samochodów.

Preferuję pracę na terenie Śląska lub zachodniej Małopolski.
Zachęcam do zapoznania się z dokładniejszymi informacjami zawartymi w moim profilu.

Pozdrawiam,
Mariusz Woźniczka
Anna M.

Anna M. projektowanie

Witam,

Poszukuję pracy na stanowisku asystenta projektanta - co, ct, wl, wod-kan, tr, hy, went, klim (kolejność ma znaczenie).

Warszawa lub okolice.

Witam. Jestem inżynierem budownictwa.Szukam dodatkowego zajęcia z dziedziny projektów budowlanych. Przerysowywanie rysunków, obliczenia statyczne. Znajomość Autocada, bocada, robota millenium. Ewentualne oferty proszę na priv.

Witam.

Szukam pracy na terenie województwa śląskiego jako:

- programista robotów, robotyk (RobCAD - 4 lata doświadczenia);
- automatyk.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój profil!

Pozdrawiam
Przemysław BernatPrzemysław Bernat edytował(a) ten post dnia 25.08.11 o godzinie 20:50

Następna dyskusja:

Dlaczego w tej grupie jest ...

Wyślij zaproszenie do