Piotr Steczkowski

Piotr Steczkowski Dyrektor Biura
Polityki Handlowej,
PKP CARGO S.A.

Temat: Oferta pracy w Kancelarii radcowsko - adwokackiej

Kancelaria radcowsko - adwokacka poszukuje praktykanta - studentki/studenta II, III, IV roku na kierunku prawo.
Miejsce praktyk: Warszawa Wola (niedaleko Ronda Daszyńskiego).

Wymagania:
- status studenta studiów prawniczych,
- odpowiedzialność i zaangażowanie,
- dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,
- doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
- wsparcie prawników w sporządzaniu projektów dokumentów prawnych,
- kontakty z urzędami, sądami i innymi instytucjami
- analiza zmian w przepisach prawnych i orzecznictwie sądowym

Oferujemy:
- komfortowe warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni (24h tygodniowo lub więcej).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi i wskazaniem
możliwych dni i godzin pracy na adres: rekrutacja@steczkowska.com