Temat: oferta pracy

Międzynarodowa firma badań rynkowych IPSOS poszukuje osoby na stanowisko:

Koder do działu badań reklamy (ASI)
Wymagania:
o Student/ka ucząca/y się zaocznie (niestacjonarne studia)
o Studia humanistyczne (socjologia, pedagogika, psychologia, itp.)
o Pracowitość, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, sumienność i dobra organizacja pracy
o Dobra pamięć i rozumienie tekstu czytanego
o Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym (Excel, Word)

Oferujemy:
o Nienormowany czas pracy
o Możliwość rozwoju
o Atrakcyjne wynagrodzenie
o Wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie (podstawa plus prowizja)
o Praca w miłej atmosferze
Obowiązki:
o Osoba na stanowisku kodera będzie się zajmować kodowaniem wypowiedzi respondentów.

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przesłanie CV na adres todobryadres@gmail.com z dopiskiem Koder ASI.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, przez Ipsos Polska Sp. z o.o. oraz podmioty działające w ramach Ipsos S.A. , mające swoją siedzibę na terytorium UE, w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji na stanowiska pracy w Ipsos Polska Sp. z o.o. lub w spółkach Ipsos S.A. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Ipsos Polska Sp. o.o., z siedzibą w Warszawie przy ulicy Taśmowa 7 oraz że przysługuje mi prawo dostępu do tych danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie." (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Oferty nie zawierające podpisanej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.