Temat: Ciekawa oferta pracy dla studentów / absolwentów

Dla studentów ostatnich lat lub absolwentów Kierunku Mechanika i Budowa Maszyn - ciekawa oferta pracy w międzynarodowej organizacji z branży paliwowej.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres ac@bdi.com.pl z numerem referencyjnym w tytule.

Asystent ds. Technicznych
nr ref.: 4798-11

Pracodawca: Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowa firma działająca m.in. w branży paliwowej oraz płynów eksploatacyjnych dla motoryzacji

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku
- Mechanika i Budowa Maszyn - preferowane specjalizacje związane z budową pojazdów samochodowych i płynami eksploatacyjnymi
- Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i pojazdów samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych
- Dobra znajomość języka angielskiego - w tym słownictwa technicznego
- Mile widziane zainteresowania związane z motoryzacją i olejami
- Skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia, spostrzegawczość
Zakres obowiązków:

- Wsparcie administracyjne managera ds. technicznych
- Tłumaczenie kart technicznych z języka polskiego na angielski
- Aktualizacja i uporządkowanie dokumentacji technicznej według wytycznych - Różne zadania wspierające

Firma oferuje:
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji z branży paliwowej
- Możliwość nauki i poszerzania wiedzy technicznej
- Umowę o pracę na czas określony 1 roku

Miejsce podjęcia pracy: Warszawa
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Cabaj
Konsultant ds. Rekrutacji Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne
Al. Jerozolimskie 133 lok.
42 02-304 Warszawa
tel./fax. (+48 22) 572 78 00/03 ac@bdi.com.pl biuro@bdi.com.pl
http://bdi.com.plAleksandra Cabaj edytował(a) ten post dnia 06.04.11 o godzinie 16:52