Sławomir Żółkiewski

Sławomir Żółkiewski Naukowiec, inżynier,
akademik,
Politechnika Śląska

Temat: OGŁOSZENIA

Zapraszam do zamieszczania ogłoszeń

konto usunięte

Temat: OGŁOSZENIA


Obrazek


Ruszyła akcja stażowa skierowana do studentów oraz absolwentów z
województwa wielkopolskiego organizowana przez Euraka-HR Sp. z o.o.

Zapraszamy młodych profesjonalistów, którzy na adres
was@eureka-hr.pl mogą zgłaszać swoje CV.

Spośród zgłoszonych kandydatur wyselekcjonujemy, te które
spełnią oczekiwania konkretnych pracodawców z naszej bazy.
Stażowa oferta "Last Minute", to niezastąpiona propozycja dla
tych, którzy czas wakacyjnego rozprężenia chcą zainwestować w
ciągły rozwój własnej kariery.
Staż, to także okazja dla pracodawców aby zdobyć niezastąpioną
pomoc dla rozwoju firmy, wzmocnić ją o świeże pomysły
jednocześnie wzbudzając zainteresowanie specyfiką konkretnej branży.

Strona internetowa Akcji: http://staze.eureka-hr.pl Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:10 z tematu "[WIELKOPOLSKA] Akcja Stażowa "Last Minute""
Andrzej Klimczuk

Andrzej Klimczuk dr, badacz terenowy,
konsultant,
wolontariusz

Temat: OGŁOSZENIA

Szanowni Państwo,

Zapraszam do lektury książki mojego autorstwa pt. "Kapitał społeczny ludzi starych na przykładzie mieszkańców miasta Białystok". Publikacja jest dostępna bezpłatnie w formie elektronicznej do pobrania ze strony internetowej wydawnictwa Wiedza i Edukacja (http://wiedzaiedukacja.eu/archives/56817 ). Plik można swobodnie dalej dystrybuować.

Z wstępu:
"Kapitał społeczny ludzi starych na przykładzie mieszkańców miasta Białystok" to książka oparta na analizach teoretycznych i empirycznych, która przedstawia problem diagnozowania i używania kapitału społecznego ludzi starych w procesach rozwoju lokalnego i regionalnego. Kwestia ta jest istotna ze względu na zagrożenia i wyzwania związane z procesem szybkiego starzenia się społeczeństwa polskiego na początku XXI wieku. Opracowanie stanowi próbę sformułowania odpowiedzi na pytania: jaki jest stan kapitału społecznego ludzi starych mieszkających w Białymstoku, jakim ulega przemianom i jakie jest jego zróżnicowanie?

Ludzie starzy są tu postrzegani jako kategoria społeczna, czyli zbiór osób podobnych do siebie pod względem społecznie istotnych cech (takich jak wiek, posiadane role społeczne i świadomość korzystania ze świadczeń społecznych), którzy są świadomi tego podobieństwa i swojej odrębności od innych. Przyjmuje się ponadto, iż osoby takie przekroczyły 60. rok życia. Zakłada się też, że w zasobach ludzkich skumulowany jest kapitał ludzki, społeczny i kulturowy. Kapitał społeczny jest tu ujmowany szeroko jako potencjał współdziałania osadzony w powiązaniach międzyludzkich i normach społecznych, który może przynosić korzyści osobom, grupom i społeczeństwom.
[...]
Publikacja nie zawiera ścisłego zakończenia. W ostatnim rozdziale wskazano jedynie na główne wnioski płynące z badań oraz na potencjalne dalsze kierunki analiz. Uzupełnienie tego podejścia stanowią zamieszczone w aneksie zestawienia oddolnych technik budowania kapitału społecznego oraz podstawowych cech Miast Przyjaznych Starszemu Wiekowi. Z opracowania tego z pewnością będą mogli skorzystać nie tylko naukowcy zajmujący się tematyką ludzi starych, ale i pracownicy socjalni, politycy, pracodawcy, przedstawiciele mediów i organizacji pozarządowych oraz obywatele Białegostoku i innych miast.

O autorze:
Andrzej Klimczuk, socjolog, absolwent Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, doktorant w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2002-2009 redaktor i korespondent wydawnictw o grach komputerowych. Wolontariusz Fundacji Uniwersytetu w Białymstoku m.in. przy projektach społeczno-artystycznych "Szlak Dziedzictwa Żydowskiego", "Ładniej? PRL w przestrzeni miasta", "35 lat później" i "Audiobus. Dźwiękowy przewodnik do słuchania w autobusach komunikacji miejskiej" oraz Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce przy projekcie promocji zarządzania wiekiem "Zysk z dojrzałości". Członek Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Polskiego Towarzystwa Badania Gier, Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, European Network for Social Policy Analysis i European Map of Intergenerational Learning. Autor prac naukowych z zakresu gerontologii, ludologii i polityki społecznej.

Z poważaniem Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:10 z tematu "Bezpłatna książka: Kapitał społeczny ludzi starych na przykładzie mieszkańców miasta Białystok "
Cezary Stanek

Cezary Stanek Praktyka i pasja.

Temat: OGŁOSZENIA

Witam Panie Andrzeju,ciekawa książka.
Pozdrawiam Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:10 z tematu "Bezpłatna książka: Kapitał społeczny ludzi starych na przykładzie mieszkańców miasta Białystok "
Aleksandra Skoniecka

Aleksandra Skoniecka Research Assisstant,
Christelijke
Agrarische
Hogeschool

Temat: OGŁOSZENIA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie ,,Zarządzanie Badaniami Sektora Produkcji Żywności” organizowanym przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IV Szkolnictwo wyższe i nauka, Działanie 4.2 Rozwój kwalifikacji kadr systemu B+R i wzrost świadomości roli nauki w rozwoju gospodarczym.

Do udziału w Projekcie zapraszamy Pracowników naukowych szkół wyższych, instytutów badawczych, instytutów naukowych Polskiej Akademii Nauk oraz Pracowników jednostek tworzących konsorcja naukowe (z wyłączeniem przedsiębiorców), aktywnych zawodowo i zatrudnionych w czasie trwania szkolenia.

PIERWSZY ZJAZD JUŻ 6 SIERPNIA!!

Program szkolenia:
ZJAZD I (5 dni * 8h)
Dzień 1-4. W ciągu 4-dniowego szkolenia kierownicy prestiżowych projektów badawczych związanych
z produkcją żywności z Instytucji naukowych Europy przedstawią najlepsze praktyki w zakresie planowania projektów badawczych aplikacyjnych dostosowanych do potrzeb sektora produkcji żywności oraz zarządzania ich realizacją. Tematyka 4-dniowego szkolenia będzie obejmowała zagadnienia
z zakresu: procesu inicjowania Projektu, analizy rynku – badania potrzeb biznesowych w projektach aplikacyjnych, procesu doboru partnerów procesu projektowania i budowania projektu, przygotowania studium wykonalności, zarządzania zakresem projektu, zarządzania czasem, kontrolą jakości.
Dzień 5. Warsztaty z zakresu efektywnego planowania pracy zespołów w projektach B+R, w tym
w zakresie elastycznych form zatrudniania dostosowanych do społecznych uwarunkowań Kobiet
i Mężczyzn.
ZJAZD II (5 dni * 8h)
Dzień 1. Wyzwania rynku badań produkcji żywności z Polsce. Przykłady udanej współpracy nauki
z biznesem przy projektach aplikacyjnych – case’s study.
Dzień 2-3. Warsztaty z zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi. W ich czasie Uczestnicy/Uczestniczki w grupach 3-4 osobowych będą przygotowywać projekt badawczy w swojej dziedzinie zgodnie z wiedzą uzyskaną na I zjeździe.
Dzień 4. Warsztaty, podczas których zespoły projektowe zwięźle zaprezentują brief’y swoich projektów badawczych.
Dzień 5. Projekty badawcze zostaną zaprezentowane przed komisją składającą się z 2 przedsiębiorców sektora produkcji żywności i kierownika interdyscyplinarnego aplikacyjnego projektu badawczego. Uczestnicy wypełnią testy wiedzy i wezmą udział w badaniach ewaluacyjnych.

Dzięki uczestnictwie w Projekcie będziesz:
- wiedział/a jak poznać potrzeby przedsiębiorców i jak z nimi współpracować,
- potrafił/a zaplanować i przygotować aplikacyjne projekty badawcze,
- znał/a najlepsze praktyki w zakresie planowania projektów badawczych oraz zarządzania ich realizacją,
- umiał/a zarządzać badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi,
- znał/a zasady efektywnego planowania pracy zespołu badawczego.

Udział w Projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkim jego Uczestnikom/Uczestniczkom materiały szkoleniowe i piśmiennicze, noclegi, zwrot kosztów dojazdu, całodzienne wyżywienie oraz stały serwis kawowy.

Więcej informacji na temat Projektu będzie można otrzymać mailowo: szkolenia@pzpbm.pl lub telefonicznie 728 168 450. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:11 z tematu "Bezpłatne warsztaty dla Pracowników naukowych z sektora produkcji żywności"
Katarzyna Bujak

Katarzyna Bujak Kierownik projektu,
Instytut
Postępowania
Twórczego Sp. z...

Temat: OGŁOSZENIA

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne zamieszkujące powiat sochaczewski posiadające wykształcenie zasadnicze lub zasadnicze zawodowe. Oferujemy: •darmową naukę w systemie zaocznym •zdobycie wykształcenia średniego i matury •przygotowanie do egzaminów maturalnych (fakultety z przedmiotów maturalnych) •otrzymanie bezpłatnych podręczników, zeszytów ćwiczeń •możliwość korzystania z pomocy dydaktycznych •zwrot kosztów dojazdu na zajęcia •ubezpieczenie w okresie trwania nauki •naukę pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej. BEZPŁATNA EDUKACJA obejmować będzie zajęcia dydaktyczne zgodne z programem nauczania =
WIĘCEJ NA http://maturasochaczew.ipt.pl
Telefon 501322906 Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:13 z tematu "ZGŁOŚ SIĘ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE – ZDOBĄDŹ MATURĘ "

konto usunięte

Temat: OGŁOSZENIA

Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS zaprasza naukowców, w tym doktorantów, do kontaktu w przyp. zainteresowania wyjazdami na stypendia zagraniczne lub udziałem w projektach europejskich (7 Program Ramowy UE). Oferuje bezpłatne konsultacje: http://www.euraxess.pl/ Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:13 z tematu "EURAXESS dla naukowców"
Michał Białek

Michał Białek psycholog poznawczy,
metodolog,
psychometra

Temat: OGŁOSZENIA

świetna informacja - dostałem zielone światło od szefa na połroczny staż, więc chęytnie sie jutro wybiorę na Krzywickiego zobaczyć, co i jak. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:13 z tematu "EURAXESS dla naukowców"

konto usunięte

Temat: OGŁOSZENIA

ws. stypendiów wystarczy zgłosić się do p. Moniki Kornackiej, najlepiej wysłać zapytanie e-mailem: monika.kornacka@kpk.gov.pl Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:13 z tematu "EURAXESS dla naukowców"
Michał Białek

Michał Białek psycholog poznawczy,
metodolog,
psychometra

Temat: OGŁOSZENIA

a byłem dziś przy okajzi odświezyć wiedze o Marcie-Curie ofercie. Polecam kontakt, mili ludzie, nawet kawę dostałem:) Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:13 z tematu "EURAXESS dla naukowców"
Sebastian Starzyński

Sebastian Starzyński ABR SESTA,
PromoPlan, Khan
Academy

Temat: OGŁOSZENIA

Khan Academy zapewnia bezpłatną formę edukacji dla uczniów oraz narzędzie dla nauczycieli do weryfikacji postępów w nauce. Naszą misją jest pomagać poznać i zrozumieć wybrane przez ucznia zagadnienia, w jego tempie i w wygodnym dla niego momencie.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z zasobów Khan Academy:
- 3200 filmów edukacyjnych (w wersji angielskiej)
- 500 filmów przetłumaczonych a język polski
- dowolna liczba ćwiczeń

Wszystkich chętnych do wsparcia nas poprzez tłumaczenie filmów zapraszam do KontaktuSebastian Starzyński edytował(a) ten post dnia 25.06.12 o godzinie 18:47 Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:14 z tematu "Khan Academy - już ponad 500 filmów edukacyjnych dostępnych bezpłatnie!!!"

konto usunięte

Temat: OGŁOSZENIA

Instytut Badań Systemowych PAN
Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

zapraszają studentów i doktorantów do wzięcia udziału
w VIII Letnich Praktykach Badawczych

Oferujemy:
- możliwość rozwiązywania problemów z pogranicza nauki i biznesu
- możliwość praktycznego zastosowania wiedzy i doświadczenia
- indywidualne podejście od uczestników
- pracę w interdyscyplinarnym zespole

Zajmiesz się:
- praktycznymi zastosowaniami matematyki (np. biznes, rynki finansowe, modelowanie procesów fizyko-chemicznych)
- bezpieczeństwem i analizą złożonych systemów (m.in. informatycznych)
- wyzwaniami ery Internetu i nanotechnologii

Dodatkowo:
- możesz zrealizować własny projekt
- możesz być współprowadzącym projekt
- możesz zostać współautorem publikacji

Ponadto podczas praktyk organizowane są wykłady i szkolenia ze sposobów prezentacji, odpowiedniego tworzenia dokumentacji oraz wiele innych.
Każdy projekt zakończony jest stworzonym przez grupę raportem dla Zleceniodawcy.
Po praktykach istnieje możliwość podjęcia stałej pracy/współpracy - większość naszego zespołu zaczynała od Letnich Praktyk Badawczych!

Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres:

praktyki@ibspan.waw.pl

podając w temacie numer referencyjny IBS/GLD/2012

VIII Letnie Praktyki Badawcze odbędą się w okresie lipiec-wrzesień 2012 r. w Warszawie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Letnich Praktyk Badawczych Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:17 z tematu "LETNIE PRAKTYKI BADAWCZE - JESZCZE TYLKO KILKA DNI DO KOŃCA NABORU!"
Anna Stuka

Anna Stuka Absolwent
Uniwersytetu
Jagiellońskiego w
Krakowie

Temat: OGŁOSZENIA

Brałam udział w LPB kilka lat temu i z perspektywy czasu oraz zdobytych już doświadczeń zawodowych mogę śmiało powiedzieć, że trudno znaleźć na polskim rynku pracy okazję do uczestnictwa w tak interesujących i wartościowych merytorycznie projektach jak te realizowane podczas Praktyk. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:17 z tematu "LETNIE PRAKTYKI BADAWCZE - JESZCZE TYLKO KILKA DNI DO KOŃCA NABORU!"
Anna Stuka

Anna Stuka Absolwent
Uniwersytetu
Jagiellońskiego w
Krakowie

Temat: OGŁOSZENIA

Ciągle jeszcze jest szansa na złożenie aplikacji na VIII Letnie Praktyki Badawcze.

Termin składania zgłoszeń upływa 16 czerwca 2012! Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:17 z tematu "LETNIE PRAKTYKI BADAWCZE - JESZCZE TYLKO KILKA DNI DO KOŃCA NABORU!"
Franek Bogusławski

Franek Bogusławski specjalista ds.
stanów wszelakich

Temat: OGŁOSZENIA

Jeszcze tylko do 4 czerwca zgłaszać się można na warsztaty organizowane przez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Projekt skierowany jest do nauczycieli wykorzystujących w pracy dydaktycznej film bądź planujących swe zajęcia poszerzyć o tematykę filmową.

Tak jak w poprzednich edycjach warsztaty odbędą się w dwóch turnusach i trwać będą każdy po sześć dni (18-24 lipca i 24-30 lipca). Każdy uczestnik warsztatów ma zagwarantowane 20 godzin wykładów i zajęć fakultatywnych. Tegoroczna formuła lipcowych spotkań dla nauczycieli została rozbudowana o zajęcia praktyczne. Uczestnicy pod okiem specjalistów branży filmowej będą tworzyć własne filmy dokumentalne, fabularne czy animowane.

Po więcej informacji zapraszam na http://www.nhef.pl

Warto również zainteresować się Akademią Nowych Horyzontów! Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie organizatora. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:20 z tematu "Warsztaty filmowe dla nauczycieli! Ostatnia szansa!"

Temat: OGŁOSZENIA

Zapraszamy na studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na specjalności „Edukacja integracyjna i włączająca", które rozpoczną się w roku akademickim 2010/2011. Studia przygotowują specjalistów do pracy z uczniem z niepełnosprawnością w warunkach kształcenia ogólnodostępnego i integracyjnego. Absolwent zdobędzie wiedzę i umiejętności do pracy z uczniami: niewidomymi i słabowidzącymi, niesłyszącymi i słabosłyszącymi, z niepełnosprawnością intelektualną, z niepełnosprawnością ruchową, z autyzmem, z niedostosowaniem społecznym, ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Realizowane przedmioty obejmują obszary: psychologii klinicznej, pedagogiki specjalnej, diagnostyki pedagogicznej, metod oddziaływania terapeutycznego, konstruowania indywidualnych programów edukacyjnych. Więcej informacji na stronie http://irk.aps.edu.pl/
Instytut Pedagogiki Specjalnej,
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:21 z tematu "BEZPŁATNE STUDIA II STOPNIA (STACJONARNE I NIESTACJONARNE)"
Krzysztof Lendzion

Krzysztof Lendzion Łącze różne Światy

Temat: OGŁOSZENIA

Zajęcia odbędą się w Centrum szkoleniowym Twins w Warszawie http://www.cstwins.pl/

uczestnikiem może być tylko osoba zatrudniona na uczelni lub w podmiocie działającym na rzecz nauki.

Pokrywamy wszelkie koszty: całodziennego wyżywienia, noclegów, zwroty kosztów dojazdów, materiały szkoleniowe.

Ostatnie wolne miejsce (jedna osoba musiała zrezygnować ze względów osobistych)

Niesamowita szansa na rozwój.

Zapisy i informacje: Maciej Kubisty tel. 693839242, biuro@komercjalizacja@nauki.pl

Poniżej szczegłówy plan:

Zjazd I: 12-16 lipca 2010r
• Dzień 1-2: Warsztaty z zakresu zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi, sposoby i techniki poznania potrzeb przedsiębiorców, schematy współpracy (16h/BO).
• Dzień 3-4: Zasady i techniki komercjalizacji prac badawczych. Transfer technologii do biznesu, prawne i praktyczne aspekty transferu technologii, ochrona własności intelektualnej, możliwości pozyskania inwestora (16h/BO).
• Dzień 5: Szkolenie Gender Mainstreaming z zakresu uwzględniania rozmaitych interesów oraz sytuacji życiowych kobiet i mężczyzn w instytucjach naukowych (5h/BO).

Zjazd II:19-23 lipca 2010r.
• Dzień 6-7: Warsztaty z zakresu komunikacji nauki i biznesu, poznanie podstawowych technik PR
i marketing- mix w odniesieniu do pomysłów/projektów opartych na wynikach badań naukowych (16h/BO).
• Dzień 8: Szkolenie w zakresie narzędzi pozwalających na podniesienie jakości współpracy sektora B+R z przedsiębiorstwami, zapoznanie z koncepcją Business Angels, rynkiem New Connect, funduszami Venture Capital i Private Equity (8h/BO).
• Dzień 9: Warsztaty w grupach tematycznych, poznanie dobrych praktyk z zakresu komercjalizacji badań naukowych w grupach: Biotechnologia; Energia odnawialna i eco-technologie;
ICT - technologie internetowe / mobilne / telekomunikacyjne (3 grupy*8h/BO).
• Dzień 10: Spotkanie końcowe, badania ewaluacyjne rezultatów, test wiedzy (5h/BO).

Zajęcia realizowane będą metodą blended learning, tj. przez połączenie warsztatów z samodzielną analizą materiałów udostępnionych w formie papierowej oraz multimedialnej. Zajęcia poprowadzą eksperci z m.in.: Urzędu Patentowego RP, Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu, pracownik lub Autoryzowany Doradca rynku NewConnect, przedsiębiorca implementujący innowacyjne technologie. Projekt jest komplementarny do realizowanego przez Organizatora projektu „S2B science 2 Business Inkubator Innowacyjności” ( w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka), dzięki czemu osoby posiadające pomysł oparty na innowacyjnej technologii (innowacja produktowa lub procesowa) będą mogły aplikować do Inkubatora Innowacyjności, w którym można uzyskać dofinansowanie
w formie dokapitalizowania podmiotu celowego w wysokości równowartości w złotych polskich kwoty 200.000,00 EUR. Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie i pozytywnie przejdzie test wiedzy otrzyma stosowne zaświadczenie (na druku MEN) o uzyskaniu nowej lub uzupełnieniu wiedzy i umiejętności
w zakresie zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi, komercjalizacji rezultatów prac badawczych, podstaw technik PR i marketing-mix. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:21 z tematu "[Warszawa] 12-23 lipca ostatnie wolne miejsce !!! dla osoby zatrudnionej na uczelni bezpłatne warsztaty "Komercjalizacja Nauk Innowacyjnych""
Anna H.

Anna H. GL/AR Specialist
with Italian and
French

Temat: OGŁOSZENIA

FREE INTERNATIONAL STUDIES ABROAD

Osoby zainteresowane studiami za granicą serdecznie zapraszam do kontaktu.
Studia I stopnia w Danii i Irlandii są BEZPŁATNE.
Istnieje możliwość przeniesienia na wyższy semestr.

Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania.

Anna Hejduk
anna.hejduk@eduabroad.pl Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:21 z tematu "FREE INTERNATIONAL STUDIES ABROAD"
Krzysztof Lendzion

Krzysztof Lendzion Łącze różne Światy

Temat: OGŁOSZENIA

Serdecznie WAS do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji szkoleniowej otwierającej projekt "Komercjalizacja Nauk Innowacyjnych",
która odbędzie się w dniu 24 czerwca 2010r. w godz. 10:00- 14:00 w
Centrum Konferencyjnym budynku FOCUS przy al. Armii Ludowej 26 w
Warszawie.

Konferencja będzie dotyczyła budowania powiązań między nauką a biznesem
w celu komercjalizacji wyników badan naukowych. Tematyka obejmuje:


•Nawiązywanie współpracy z inwestorami indywidualnymi,

•Poszukiwanie innych źródeł finansowania projektu,

•Możliwości procedury transferu technologii,

•Rolę kobiet na rynku kapitałowym oraz w świecie nauki,

•Przykłady projektów naukowych, których komercjalizacja zakończyła się
sukcesem.


Konferencja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego.

w czasie konferencji uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz
zapewnimy przerwę kawową oraz lunch w postaci bufetu

Szczegółowa Agenda konferencji dostępna jest na stronie:

http://www.komercjalizacja-nauki.pl/program-konferencji/


W przypadku chęci uczestnictwa serdecznie proszę o rejestrację poprzez
stronę:

http://www.komercjalizacja-nauki.pl/formularz-zapisow/


Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Lendzion-
koordynator merytoryczny projektu Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:22 z tematu "[Warszawa]- 24 czerwca 2010r. bezpłatna konferencja szkoleniowa "Komercjalizacja Nauk Innowacyjnych""
Alicja Bar (Turek)

Alicja Bar (Turek) PR, Marketing,
Dziennikarstwo

Temat: OGŁOSZENIA

Już teraz bez wychodzenia z domu można zdobyć indeks jednej z wrocławskich uczelni. Wystarczy wystartować w internetowym konkursie, gdzie swoje nagrody oferuje 16 wrocławskich szkół wyższych, czyli o siedem więcej niż przed rokiem... http://studente.pl/artykuly/11964/Zlap-indeks-w-sieci/ Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 02.08.2012 o godzinie 11:22 z tematu "Konkurs Wrocławski Indeks-nagrodą indeks wymarzonej uczelni!"

Następna dyskusja:

Ogłoszenia - Dam Pracę!




Wyślij zaproszenie do