Temat: Praca dla studentów zaocznych lub absolwentów

Witam serdecznie:)

Dla mojego klienta - instytucji sektora państwowego - poszukuję osób na stanowiska: księgowa/księgowy, asystent/asystentka, kasjer/kasjerka.

Miejsce pracy: Gdańsk

księgowa/księgowy
zadania: rozliczanie projektów EFS i projektów międzynarodowych.

wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość obsługi MS Office a szczególnie MS Excel
- mile widziana znajomość programu Płatnik

asystent/asystentka
wymagania:
- wykształcenie średnie
- obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
- znajomość urządzeń biurowych

kasjer/kasjerka
wymagania:
- wyksztacenie średnie
- znajomość zasad bankowości internetowej

Klient zapewnia:
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwości prężnego rozwoju i nabywanie doświadczenia w wielu projektach
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- przywileje sektora pańswowego, jak: dodatkowa pensja, premie.

Aplikację mogą również przesyłać studenci zaoczni oraz absolwenci szkół średnich lub wyższych. Nie jest wymagane długoletnie doświadczenie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt ze mną pod numerem telefonu:
508406598 oraz nadsyłanie Cv z klauzulą i listu motywacyjnego na adres e-mail: martunique@gmail.com do dnia 20 marca 2008 r.

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pozdrawiam