Rafał Hubczyk

Rafał Hubczyk Zarządzanie
Projektami

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

„Turystyka - wspólna sprawa" jest pierwszym w Polsce dużym projektem w zakresie szkoleń i doradztwa dla branży turystycznej.

http://www.tws.org.pl

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności branży turystycznej w wybranych regionach kraju poprzez doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr.

Projekt jest adresowany do:

przedstawicieli kadry zarządzającej i pracowników przedsiębiorstw turystycznych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego,
organizacji przedsiębiorców i pracodawców, organizacji wspierających rozwój turystyki.

Projekt jest realizowany w całej Polsce. Trzecie edycja obejmuje województwa:

lubuskie
łódzkie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
wielkopolskie.

W projekcie mogą uczestniczyć zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże przedsiębiorstwa. Sprawdź status swojego przedsiębiorstwa.

Szkolenia realizowane w ramach projektu "Turystyka - wspólna sprawa" są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dofinansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw wynosi 80%, dla dużych – 60 %. Dla jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji szkolenia są nieodpłatne.

Przedmiotem szkoleń są:

tworzenie, rozwijanie i promowanie markowych produktów turystycznych w formule sieciowej, tj. poprzez współpracę różnych podmiotów działających w danym regionie;
różne zagadnienia branżowe związane z zarządzaniem produktem i podmiotem działającym w branży turystycznej;
szkolenia językowe.
W szkoleniach weźmie udział co najmniej 2920 osób. Na cykl szkoleń przewidziano ok. 260 tysięcy godzin!

W ramach projektu powstaną grupy partnerskie złożone z przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli organizacji działających w branży turystycznej. Zostaną one powołane na konferencjach i spotkaniach rekrutacyjnych, a ich zadaniem będzie tworzenie, rozwijanie i promowanie markowych produktów turystycznych obsługiwanych w formule sieciowej, czyli w ścisłej współpracy partnerów w danym regionie. Grupy partnerskie będą miały okazję wziąć udział w konkursie „Turystyka - wspólna sprawa", którego ideą jest wyróżnienie i nagrodzenie tych grup, które osiągnęły najlepsze wymierne efekty swojej pracy.

Oferta szkoleń i konsultacji mieści się w ramach trzech komponentów projektu: Współpraca Sieciowa, Zarządzanie Turystyką, Szkolenia Językowe.

ZAPRASZAM na stronę projektu: http://www.tws.org.pl

konto usunięte

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

informacja trochę spóźniona, bo projekt właśnie się kończy...
Rafał Hubczyk

Rafał Hubczyk Zarządzanie
Projektami

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

Jeśli chodzi o woj. łódzkie jeszcze przez 3 miesiące (do końca marca 2008r.) można się zapisywać na szkolenia manadżerskie i zawodowe (rekrutacja na kursy językowe właśnie się kończy).
Promocja tego projektu jest prowadzona na szeroką skalę od ponad roku w całym kraju, ale rzeczwiście na Golden mogliśmy się wcześniej pokazać.
Pozdrwiam i zapraszam do współpracy.
Rafał Hubczyk
Zarządzający Projektem
"Turystyka III"

konto usunięte

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

Mam pewne doświadczenia z realizacji tego projektu w woj. podkarpackim i muszę przyznać, że cieszył się zainteresowaniem. Inicjatywa fajna i czekam na c.d...:)
Rafał Hubczyk

Rafał Hubczyk Zarządzanie
Projektami

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

Zapraszamy na bezpłatne konferencje wojewódzkie podsumowujące realizację projektu "Turystyka – wspólna sprawa III" ( http://tws.org.pl)

Program konferncji:
Poznasz efekty pracy regionalnych grup partnerskich;
Uzyskasz dodatkowe informacje o możliwościach pozyskiwania unijnych funduszy na realizację projektów turystycznych w latach 2007-2013;
Spotkasz się z przedstawicielami samorządu i organizacji turystycznych działających w regionie;
Weźmiesz udział w forum dyskusyjnym.

Na konferencję zapraszamy:
Przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną;
Przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;
Reprezentantów organizacji wspierających rozwój turystyki;
Członków grup partnerskich TWS.

Terminy konferencji podsumowujących:
Województwo / Termin konferencji / Miejsce

lubuskie / 17 kwietnia / Żagań, Pałac Kultury i Sportu w Żaganiu, ul. Szprotawska 4

łódzkie 17 kwietnia / Łódź, Hotel Grand, ul. Piotrkowska 72

mazowieckie / 24 kwietnia / Warszawa, Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o., ul. Tadeusza Czackiego 3/5

opolskie 15 kwietnia / Opole, Hotel Mercure, ul. Krakowska 55/57

podkarpackie / 21 kwietnia / Świlcza k/Rzeszowa, Hotel i Restauracja Nowy Dwór, Świlcza 146 E

wielkopolskie / 23 kwietnia / Poznań, Biurowiec Delta, ul Towarowa 35

Udział w konferencjach jest bezpłatny.

Jak zgłosić udział w konferencji?

1. Pobierz formularz zgłoszeniowy ze strony http://tws.org.pl
2. Wypełnij i odeślij formularz (pocztą lub faksem) do odpowiedniego Regionalnego Biura Projektu

ZAPRASZAMY - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!
Rafał Hubczyk

Rafał Hubczyk Zarządzanie
Projektami

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

Podsumowanie projektu w regionie!

W dniu 17 kwietnia w zabytkowym łódzkim Hotelu Grand przy ulicy Piotrkowskiej odbyło się podsumowanie projektu „Turystyka Wspólna Sprawa” w województwie. Na spotkanie przybyło blisko stu przedstawicieli branży turystycznej w regionie: przedsiębiorców, właścicieli biur podroży, hoteli i restauracji. Nie zabrakło przedstawicieli lokalnych samorządów, uczelni wyższych oraz lokalnych mediów.

Licznie uczestniczyli w konferencji przedstawiciele lokalnych organizacji na rzecz rozwoju turystyki. Konferencję otworzyła Anna Zarzycka, wicedyrektor Departamentu Projektów Europejskich w firmie Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. Efekty projektu w województwie przybliżył koordynator regionalny projektu, Zbigniew Frączyk. Piotr Ćwierz i Sylwia Śrutwa ze szkoły językowej OK. Centrum Języków Obcych opowiedzieli o zaletach szkoleń językowych w branży turystycznej.

W drugiej części źródła finansowania turystyki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w województwie łódzkim omówili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego. W ramach pozostałych programów operacyjnych również są środki na sfinansowanie działań dla branży turystycznej – opowiedzieli o nich Anna Zarzycka z DGA oraz Rafał Hubczyk, zarządzający projektem „Turystyka Wspólna Sprawa”.

Na spotkaniu gościli również przedstawiciele pięciu prężnie działających w województwie grup partnerskich. Analogiczne spotkanie odbywa się również 23 kwietnia br. w Poznaniu oraz 24 kwietnia w Warszawie. Już dzisiaj swoja obecność zapowiedzieli przedstawiciele branży turystycznej z regionów.

Źródło: http://tws.org.pl
Rafał Hubczyk

Rafał Hubczyk Zarządzanie
Projektami

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

Konferencja w Poznaniu – zapraszamy!

Zbliża się piąta już konferencja z cyklu podsumowującego trzecią edycję projektu „Turystyka Wspólna Sprawa”. Zapraszamy do stolicy Wielkopolski - Poznania w dniu 23 kwietnia br., o godzinie 10:00. Tutaj, w Biurowcu „Delta” przy ul. Towarowej 35 odbędzie się pierwsze przed rozpoczęciem sezonu spotkanie dla branży turystycznej. Na stronie http://tws.org znajduje się do pobrania program konferencji i formularz zgłoszeniowy. Udział w konferencji jest bezpłatny - wstraczy się zgłosić lub zarejestrować na miejscu konferencji.

W konferencji uczestniczyć będą przedstawiciele branży turystycznej, samorządów oraz organizacji wspierających rozwój lokalny. W pierwszej części dowiemy się, jakie efekty przyniósł projekt w odniesieniu do rozwoju branży turystycznej w Wielkopolsce. Opowiedzą o nich nie tylko sami wdrażający projekt – zaproszenie na spotkanie przyjął również Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Marek Woźniak.

W drugiej części spotkania Pan Radosław Krawczykowski, zastępca Dyrektora Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego przybliży źródła finansowania turystyki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Finansowanie projektów turystycznych możliwe jest także w ramach pozostałych programów operacyjnych: Kapitał Ludzki, Innowacyjna Gospodarka, Infrastruktura i Środowisko. Zbliżają się ustalenia i konkursy w ramach tych działań - o tym, że warto już dziś interesować się unijnym dofinansowaniem, również będzie mowa na konferencji.

W trzeciej części zaprezentują się trzy prężnie działające grupy partnerskie z regionu, przedstawiając sposoby, jak zatrzymać turystę w Wielkopolsce i sprawić, by chętnie wracał. Termin nadsyłania zgłoszeń na konferencję mija 22 kwietnia – tym samym, zapraszamy do zgłoszenia już teraz! Formularz kontaktowy – do pobrania na stronie: http://tws.org.pl
Wojciech N.

Wojciech N. Project Manager /
Prince2
Practitioner, IPMA D

Temat: Turystyka - wspólna sprawa

UWAGA OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Obrazek

Szanowni Państwo,

W związku z dużą liczbą osób zainteresowanych udziałem w wakacyjnej edycji szkoleń, z przyjemnością informujemy, iż uruchamiamy kolejną grupę w systemie weekendowym (zajęcia w soboty)
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z informacją na temat szkoleń z zakresu zarządzania projektami, skierowanych do pracowników sektora czasu wolnego (turystyka, kultura, sport, rekreacja i inne), organizowanych przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera. Do projektu kwalifikowane są osoby pracujące na umowy o pracę, o dzieło i zlecenie.

W ramach projektu, uczestnik otrzymuje następujące wsparcie:

 64 godziny praktycznego szkolenia w obrębie Starego Miasta – budynki WSE
 Wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy są praktykami w zakresie zarządzania projektami w kulturze, turystyce
 5 godzin konsultacji, w celu przygotowania projektu zaliczeniowego : projektu związanego z branżą czasu wolnego
 3 podręczniki dotyczące tematu zarządzania projektami
 Ciekawe materiały szkoleniowe, karty ćwiczeń
 Trzy szkolenia e-learningowe dotyczące obszaru zarządzania
 Certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Wyższą Szkołę Europejską, im. Józefa Tischnera
 Catering na szkoleniu

Edycja wakacyjna zakłada 2 opcje organizacji szkoleń (do wyboru):
1. Szkolenia organizowane w soboty ( 8 zjazdów)
2. Szkolenia organizowane w tygodniu – we wtorki i środki, w godzinach popołudniowych 17-20.15

Koszt szkolenia to 122, 80 zł (szkolenie w 90% dofinansowane ze środków UE).

Rekrutacja do II edycji wakacyjnej trwa do 22.06.2011 – ilość miejsc ograniczona!!
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.wse.krakow.pl/nowemozliwosci

W razie pytań, proszę o kontakt z Panią Agnieszką Drzyzgą , specjalistą ds. rekrutacji, email: nowemozliwosci@wse.krakow.pl,

tel.: 12 683 24 79,
ul. św. Filipa 25,
pokój F5a, 31-150 Kraków
Wojciech N.

Wojciech N. Project Manager /
Prince2
Practitioner, IPMA D

Temat: Turystyka - wspólna sprawa


Obrazek

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z informacją na temat już III edycji szkoleń z zakresu zarządzania projektami, skierowanych do pracowników sektora czasu wolnego (turystyka, kultura, sport, rekreacja i inne), organizowanych przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera. Do projektu kwalifikowane są osoby pracujące na umowy o pracę, o dzieło i zlecenie.

W ramach projektu, uczestnik otrzymuje następujące wsparcie:

 64 godziny praktycznego szkolenia w obrębie Starego Miasta – budynki WSE
 Wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy są praktykami w zakresie zarządzania projektami w kulturze, turystyce
 5 godzin konsultacji, w celu przygotowania projektu zaliczeniowego : projektu związanego z branżą czasu wolnego
 3 podręczniki dotyczące tematu zarządzania projektami
 Ciekawe materiały szkoleniowe, karty ćwiczeń
 Trzy szkolenia e-learningowe dotyczące obszaru zarządzania
 Certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Wyższą Szkołę
Europejską, im. Józefa Tischnera
 Catering na szkoleniu

III edycja zakłada 2 opcje organizacji szkoleń (do wyboru):
1. Szkolenia organizowane w soboty ( 8 zjazdów)
2. Szkolenia organizowane w tygodniu – we wtorki i środki, w godzinach popołudniowych 17-20.15

Koszt szkolenia to 122, 80 zł (szkolenie w 90% dofinansowane
ze środków UE).

Rekrutacja do III edycji trwa od 01.08.2011 –do 12.08.2011
ilość miejsc ograniczona!!
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie
http://www.wse.krakow.pl/nowemozliwosci

W razie pytań, proszę o kontakt z Panią Agnieszką Drzyzgą
specjalistą ds. rekrutacji, email:
adrzyzga@wse.krakow.pl
nowemozliwosci@wse.krakow.pl

tel.: 12 683 24 79,
ul. św. Filipa 25,
pokój F5a, 31-150 Kraków
Wojciech N.

Wojciech N. Project Manager /
Prince2
Practitioner, IPMA D

Temat: Turystyka - wspólna sprawa


Obrazek

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z informacją na temat już III edycji szkoleń z zakresu zarządzania projektami, skierowanych do pracowników sektora czasu wolnego (turystyka, kultura, sport, rekreacja i inne), organizowanych przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera. Do projektu kwalifikowane są osoby pracujące na umowy o pracę, o dzieło i zlecenie.

W ramach projektu, uczestnik otrzymuje następujące wsparcie:

 64 godziny praktycznego szkolenia w obrębie Starego Miasta – budynki WSE
 Wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy są praktykami w zakresie zarządzania projektami w kulturze, turystyce
 5 godzin konsultacji, w celu przygotowania projektu zaliczeniowego : projektu związanego z branżą czasu wolnego
 3 podręczniki dotyczące tematu zarządzania projektami
 Ciekawe materiały szkoleniowe, karty ćwiczeń
 Trzy szkolenia e-learningowe dotyczące obszaru zarządzania
 Certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Wyższą Szkołę
Europejską, im. Józefa Tischnera
 Catering na szkoleniu

III edycja zakłada 2 opcje organizacji szkoleń (do wyboru):
1. Szkolenia organizowane w soboty ( 8 zjazdów)
2. Szkolenia organizowane w tygodniu – we wtorki i środki, w godzinach popołudniowych 17-20.15

Koszt szkolenia to 122, 80 zł (szkolenie w 90% dofinansowane
ze środków UE).

Rekrutacja do III edycji trwa od 01.08.2011 –do 12.08.2011
ilość miejsc ograniczona!!
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie
http://www.wse.krakow.pl/nowemozliwosci

W razie pytań, proszę o kontakt z Panią Agnieszką Drzyzgą
specjalistą ds. rekrutacji, email:
adrzyzga@wse.krakow.pl
nowemozliwosci@wse.krakow.pl

tel.: 12 683 24 79,
ul. św. Filipa 25,
pokój F5a, 31-150 Kraków



Wyślij zaproszenie do