Zbigniew Z.

Zbigniew Z. Dyrektor Oddziału,
Leasing Experts SA

Temat: Poznań/poszukuję chętnych do pracy w charakterze doradcy...

stanowisko
Doradca Finansowy / Agent ubezpieczeniowy

wykształcenie
wyższe

wymagania
*znajomość dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych , inwestycyjnych , oszczędnościowych , *rozwinięte umiejętności interpersonalne, *wysoka motywacja do osiąganych celów, *aktywność inicjatywa ,samodzielność i kreatywność w nawiązywaniu kontaktów z klientami

zakres obowiązków
*pozyskiwani i kompleksowa obsługa klientów , sprzedaż produktów ubezpieczeniowych , profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych , ubezpieczeń oszczędności i inwestycji , *przeprowadzanie spotkań handlowych, *sprzedaż przygotowanych rozwiązań finansowych ,*stałe podnoszenie kompetencji zawodowych w organizowanych szkoleniach,*realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,*inicjowanie i kształtownie długofalowych relacji z klientem

Pracodawca
nazwa firmy
Generali Ubezpieczenia