Agnieszka Izdebska

Agnieszka Izdebska Kierownik Rekrutacji

Temat: Oferta pracy dla technologa żywności

Witam serdecznie,

Reprezentuję agencję rekrutacyjną Adecco Poland. Aktualnie dla naszego Klienta - producenta i dystrybutora przypraw oraz dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog żywności

•Radzymin

Zadania:
•Doradztwo technologiczne dla klientów firmy, głównie branża mięsna, nabiałowa,
•Tworzenie receptur i rozwiązań smakowych,
•Tworzenie receptur funkcjonalnych dopasowanych do potrzeb klienta,
•Dbanie o wysoką jakość utworzonych receptur,
•Optymalizacja procesów przetwórczych,

Wymagania:
•Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku technologa - warunek konieczny,
•Wykształcenie wyższe (Technolog Żywienia),
•Znajomość rynku dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego będzie dodatkowym atutem,
•Wytrwałość oraz gotowość do współpracy z wymagającymi klientami,
•Świetna organizacja pracy własnej,
•Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
•Atrakcyjny system wynagrodzeń,
•Możliwość rozwoju,
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•Lokalizacja firmy: Radzymin.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka.izdebska@adecco.com
Tel: 723-193-138