Anna Anders Phd

Anna Anders Phd Zastępca Dyrektora
ds. Finansowych

Temat: Praca - Sprzedawca szkoleń - Poznań

Akademia Menedżera Sp. z o.o., lider na rynku szkoleń, zatrudni w centrali w Poznaniu osoby na stanowisko

Sprzedawca szkoleń z obszaru Finanse i Controlling
TS/2008

Obowiązki:
• Profesjonalna telesprzedaż szkoleń z obszaru Finanse i Controlling
• Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem
• Planowanie sprzedaży i dbanie o realizacje celów sprzedażowych
• Tworzenie bazy klientów
• Utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie
• Dodatkowym atutem wykształcenie kierunkowe Finanse i Controlling
• Minimum 1-roczne doświadczenie w sprzedaży szkoleń i konferencji
• Terminowość w realizacji zadań i dobra organizacja pracy
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Znajomość języka angielskiego mile widziana
• Posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, atrakcyjne wynagrodzenie i dobrą atmosferę pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny w języku polskim) do 29 sierpnia 2008 wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97r.; Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883” oraz numerem referencyjnym na adres: rekrutacja@akademiamenedzera.pl