konto usunięte

Temat: Quality Engineer (Berlin) E-commerce

Jako QA Engineer (m/w) zapewniają Państwo wysoką jakość rozwiązaniom E-commerce.
Dbają Państwo również o zachowanie kryteriów jakości.
Obok skończonych studiów technicznych cechuje Państwa wieloletnie doświadczenie zawodowe na obszarach Test/kontrola jakości. Poza tym posiadają Państwo:

• Doświadczenie w testowaniu produktów oprogramowania
• zwłaszcza w reklamie, dobrą znajomość procesów i technik i metod testowania w celu zapewnienia kompletnego przeprowadzenia kontroli
• Znajomość w tworzeniu danych testowych i doświadczenie w korzystaniu z klasycznych testów , zastosowania postępowania "BlackBox"
• Zdolności komunikacyjne potrzebne do uzgodnienia ze wszystkimi zaangażowanymi w projekt oraz samodzielną pracę w grupie 5-20 osób
• W idealnym przypadku znajomość programowania i systemów np. Webdriver/ Selenium, PHP, HTML, XML, SQL, doświadczenie z Testlink i JIRA i certyfikat ISTQB
• Dobrą znajomość angielskiego

Zadania:
• Stworzenie koncepcji testu, pułapki, raportu i uzgodnienia tego z Managerem ds. Testów, Managerem produktu i programistami
• Przeprowadzenie określonej pułapki w ramach testów systemowych i funkcjonalności (feature- and system tests)
• przeprowadzanie zaplanowanych test-cases poszczególnych funkcjonalności i całego systemu
• dokumentacja wyników testów i raportowanie błędów
• Review dokumentów i uzgodnienie ich z menedżerem produktu
• Komunikacja z menedżerem testu i osobami zaangażowanymi w projekt, w zależności od kwalifikacji możecie Państwo przejąć zadania z obszaru automatyzacji Testów czy Testmanagement

Oferujemy:
• Ciekawe miejsce pracy w dynamicznym, rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Miejsce pracy w centrum Berlina
• Nowe zadania i ciekawe projekty
• Zarobki 35.000€ / rok