Temat: [dam pracę] Przedstawiciel Medyczny - woj....

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny - województwo zachodniopomorskie
Obszar działania – województwo zachodniopomorskie
Numer referencyjny: PM/ZP/10

Opis stanowiska:
• Promocja produktów firmy (sprzętu medycznego) w placówkach służby zdrowia (oddziały szpitalne) na terenie województw zachodniopomorskiego;
• Utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych;
• Organizacja szkoleń produktowych i prezentacje na blokach operacyjnych;
• Przygotowywanie i monitorowanie dokumentacji przetargowej na sprzęt medyczny.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe;
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego (mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętem medycznym);
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację, uczestnictwo w szkoleniach anglojęzycznych oraz korzystanie z materiałów szkoleniowych w tym języku;
• Mile widziana znajomość procedur przetargowych;
• Czynne prawo jazdy kat. B;
• Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Power Point;
• Umiejętność budowania relacji;
• Kreatywność w działaniu;
• Doskonała organizacja pracy;
• Wysoka motywacja, zaangażowanie i pracowitość;
• Etyczne podejście do wykonywanych obowiązków.

Oferujemy:
• Pracę w dużej renomowanej firmie medycznej;
• Międzynarodowe otoczenie;
• Rozbudowany system szkoleń w Polsce i za granicą;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: akonczak@job-impulse.pl, w temacie maila podając nr referencyjny PM/ZP/10.

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim.

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.