Temat: Webmaster

Nasz klient, wydawnictwo kartograficzne zajmujące się opracowywaniem atlasów dużych aglomeracji oraz map, w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym otwarciem portalu turystycznego poszukuje do Warszawy osoby na stanowisko:

Webmaster
Nr ref: W-07

Zadania:

Cięcie grafiki i projektowanie układu elementów ściśle na podstawie projektu graficznego,
Wstawianie i obróbka estetyczna tekstów serwisów internetowych,
Projektowanie banerów, ogłoszeń reklamowych,
Tworzenie grafiki dla Internetu,
Koordynowanie projektów i akcji promocyjnych od strony graficznej.

Wymagania:
Doświadczenie na tym stanowisku (wymagane przesłanie portfolio),
Znajomość programów XHTML, HTML i CSS, PHP, MySQL, Flash
Znajomość nowych technologii,
Kreatywność,
Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
doświadczenie w branży turystycznej.

Oferujemy:

Pracę od zaraz, na pełen etat na samodzielnym stanowisku,
Miłą atmosferę pracy,
Wyzwania dla ambitnych, ponieważ Wydawnictwo wchodzi w nowe obszary działania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres
a.lis@jobfinder.pl, tel: 022 556 24 70
Nr ref.: W-07

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."