Izabel A.

Izabel A. Je ne vous en dis
pas plus

Temat: Koordynator ds. marketingu/ Marketing Coordinator

Opis stanowiska:

1. Projektowanie strategii marketingowych
2. Koordynowanie kampanii marketingowych
3. Tworzenie katalgów produktów
4. Przygotowanie targów, wystaw
5. Przygotowywanie programu działań zwiazanych z P R
6. Przygotowywanie materiałów marketingowych,
7. Przygotowywanie spotkań, podróży, wykonywanie innych zadań administracyjnych.
8. Web marketing, analizy marketingowe
9. Ścisła współpraca z dyrektorem d/s marketingu

Wymagania odnośnie kandydata:

• dobra znajomość j.angielskiego( praca z obcokrajowcami ) WARUNEK KONIECZNY.
• energiczny optymista, otwarty na zmiany i wyzwania
• umiejętności interpersonalne
• zorientowany na rozwiązywanie zadań
• potrafiący pracować w grupie oraz się z nią komunikować
• z odpowiednim podejściem do różnorodności wykonywanych przez siebie zadań
• wykształcenie średnie( mile widziane wyższe)
• znajomość pakietu MS Office oraz Internetu, wiedza z zakresu nieruchomości będzie atutem.
• prawo jazdy kat. B

Forma kontaktu:

CV ze zdjęciem ( aplikacje bez zdjęcia nie będą rozpatrywane),oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres

e-mail:i.towarek@nordicdevelopment.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)