Krzysztof Gonciarek

Krzysztof Gonciarek Członek Zarządu

Temat: Handlowiec poszukiwany - Warszawa

Witam,
poszukuję osoby na stanowisko - SPECJALISTA DS. REKLAMY -
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowej w branżowych czasopismach B2B

Zakres obowiązków:
-Prezentacja ofert handlowych
-Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami
-Sprzedaż powierzchni reklamowej
-Koordynacja procesu zamieszczania reklam w magazynach

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach Wydawnicwa

Od kandydatów oczekujemy:
- Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych;
- Samodzielności, przejawiania własnej inicjatywy w realizacji założonych celów sprzedażowych.
- Wykształcenie min. średniego
- doświadczenie na podobnym stanowisku, lub w telemarketingu

Zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na priv, lub przesłanie CV na adres k.gonciarek@pws-promedia.pl