Sebastian S.

Sebastian S. CEO, Galster

Temat: Bydgoszcz (okolice) Pełnomocnik zarządu ds. funduszy i...

Grupa Producentów Owoców GALSTER sp. z o.o. to firma lider w swojej branży, na rynku od ponad 35 lat jako spółka z o.o. od 2008 roku. Jesteśmy w trakcie realizacji wielomilionowego projektu unijnego rozpisanego do roku 2013. Mamy promesę na kolejny projekt na lata 2012-2013 oraz kilka pomysłów na dalsze działania.
Przygotowujemy się do działań na lata 2014-2020.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowym inwestycjami poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Pełnomocnik zarządu ds. funduszy i projektów unijnych

Miejsce pracy: Wierzchucice k/Bydgoszczy
Region: Kujawsko-Pomorskie
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• rozliczanie projektów unijnych,
• sporządzanie dokumentacji pod fundusze unijne (wnioski, biznes plany, studia wykonalności),
• sporządzanie biznes planów, analiz finansowych, analiz rynku,
Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• doświadczenie w rozliczaniu środków unijnych program operacyjny innowacyjna gospodarka, program operacyjny kapitał ludzki;
• doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich, sporządzanie wniosków o dofinansowanie, biznes planów dodatkowym atutem;
• znajomość procedur i wymogów Instytucji Pośredniczących;
• otwartość i komunikatywność;
• zdolność analitycznego myślenia;
• umiejętność podejmowania decyzji; samodzielność;
• wiedza z zakresu programów wsparcia z funduszy unijnych na lata 2007-2013;
• znajomość podstaw prawa, rachunkowości, kadr i płac mile widziana;
• znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.
• lojalność i pracowitość oraz dyspozycyjność,
• doskonała organizacja pracy własnej i w grupie,
• umiejętność pozyskiwania potrzebnych dla swojego warsztatu pracy informacji.
• paszport (podróże służbowe)

Oferujemy:
• umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia (prowizja)
• szkolenia,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• różnorodność projektów i samodzielne ich prowadzenie,

CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na e-mail praca@galster.pl w temacie Pełnomocnik zarządu ds. funduszy i projektów unijnych

Rozpoczęcie pracy - od zaraz, po przejściu etapów rekrutacji
Oferta ważna do odwołania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”