konto usunięte

Temat: Analityk/Specjalista ds. funduszy unijnych

Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Opis stanowiska:

- kompleksowe opracowywanie wniosków, biznes planów, analiz finansowych oraz przygotowanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

- realizacja projektów, które otrzymały wsparcie (w szczególności projektów w ramach NSRO 2007-2013) – opracowanie niezbędnej dokumentacji projektowej, wybór wykonawców / dostawców, przygotowywanie wniosków o płatność oraz sprawozdań z realizacji projektów.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej i realizacji projektów unijnych (warunek konieczny)

- mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów współfinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działania: 6.1, 8.1, 8.2,

- umiejętności analityczne,

- zdolność organizacji pracy, samodzielność i dokładność w realizowaniu powierzonych zadań,

- umiejętność pracy pod presją czasu;

ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość).

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w młodym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Ząbki pod Warszawą

kontakt: wachel@questconsulting.com.pl