Marta B.

Marta B. Specjalista ds.
rekrutacji

Temat: Przedstawiciel Handlowy - branża artykułów dla zwierząt

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta – producenta znanych marek na rynku polskim i zagranicznym - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Konsultant / Przedstawiciel Handlowy Rynku Specjalistycznego

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Promowanie produktów z branży pet care na obszarze Małopolski, Śląska oraz Podkarpacia
• Pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi odbiorcami produktów
• Realizacja planów sprzedażowych wyznaczonych przez firmę
• Dystrybucja produktów do sklepów na obszarze podległym Konsultantowi
• Dbanie o wzorową ekspozycję produktów w sklepach

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
• Mile widziane doświadczenie w branży pet care
• Mobilność oraz prawo jazdy kat. B
• Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premię motywacyjną
• Służbowy samochód, telefon oraz tablet

Zainteresowane pracą osoby proszę o kontakt pod adresem: m.bolanowska@interkadra.pl

Marta Bolanowska
Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Interkadra Sp. z o.o.