konto usunięte

Temat: Poszukuje handlowca woj łódzkie praca na terenie całej...

Firma z doświadczeniem, działająca w zakresie usług mobile marketingowych jak i promocji i kreacji reklamy, zatrudni odpowiednio dwie osoby na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO,
Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:
- silna motywacja do pracy w sprzedaży
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- samodzielność, operatywność
- wysokie umiejętności komunikacyjne
- prawo jazdy kat. B
- wykształcenie średnie
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów oraz kontakt ze stałymi kontrahentami
- aktywna, bezpośrednia sprzedaż
- realizacja planów sprzedażowych
Oferujemy:
- szansę rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
Czas pracy: pełen etat
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rodzaj umowy: na okres próbny, następnie umowa na czas określony
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (+zdjęcie) oraz listu motywacyjnego na adres kadry@mobile4biznes.pl w temacie wiadomości E-mail proszę dopisać: handlowiec + imię i nazwisko