konto usunięte

Temat: Jeśli szuka Pani/ Pan stabilizacji zawodowej i wysokich...

Witam
Jeśli szukają Państwo stabilizacji zawodowej, przejrzystych warunków współpracy oraz osobistego rozwoju, to znaczy, że nie spotkaliśmy sie jeszcze u nas na rozmowach kwalifikacyjnych.
Nasze biuro poszukuje kandydatów do obsługi nowych grup produktów
dla Klienta PRESTIGE na stanowisko:

Specjalistów ds. Klienta PRESTIGE (Teren Śląska)

Główne zadania :
- Budowa i obsługa własnego portfela zamożnych Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w oparciu
o produkty inwestycyjne, bankowe oraz ubezpieczeniowe.
- Doradztwo w zakresie szeroko rozumianych instrumentów rynku kapitałowego.
- Sprzedaż produktów opartych na długoterminowych portfelach inwestycyjnych polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych.
- Praca z klientem nad stworzeniem indywidualnej polityki inwestycyjnej.
- Specjalistyczny serwis posprzedażowy produktów inwestycyjnych.
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami.
- Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami.
Doradzanie i pomaganie w zarządzaniu aktywami Klientów.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
- Umiejętności aktywnego poszukiwania Klientów
- Umiejętności budowania portfela Klientów.
- Doświadczenie w obsłudze Klienta z segmentu Private Banking będzie znaczącym atutem
- Doświadczenie w sprzedaży froduktów finansowych, inwestycyjnych, farmaceutycznych, ubezpieczeniowych
- Znajomości zagadnień związanych z rynkiem finansowym, a zwłaszcza z rynkiem kapitałowym będą znaczącym atutem

Oferujemy:
- Wysoko dochodowy i mocno konkurencyjny system wynagrodzeń
- Atrakcyjne możliwości awansu zawodowego doradców na stanowiska menadżerskie jak i dyrektorskie
- Rozwój zawodowy w oparciu o nowe warianty produktów Prestiżowych
- Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
- Możliwość doskonalenia jak i budowy umiejętności zawodowych poprzez gruntowny i efektywny system szkoleń przy wsparciu doświadczonej kadry zarządzającej
- możliwość refundacji kosztów ZUS nawet do 150% czyli do 1200 zł

W celu umówienia terminu spotkania proszę o kontakt na priv.