Łukasz Obraziński

Łukasz Obraziński marketing, promocja,
sprzedaż...

Temat: Nowe wyzwania - oferta pracy w EVENTIM

Witam Państwa serdecznie,

w związku z dynamicznym rozwojem Eventim (więcej o nas na http://eventim.pl )poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielna/-y Księgowa/-y

Miejsce pracy: Warszawa
"Eventim Job 2009"

Główne zadania:
• Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego oraz nadzór nad sprawnym obiegiem faktur.
• Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych.
• Księgowanie wyciągów bankowych i kasy.
• Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu.
• Kadry i płace.
• Prowadzenie rozrachunków z dostawcami.
• Przygotowywanie i realizacja przelewów i płatności.
• Sporządzanie i składanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych.

Czego oczekujemy?
• Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości oraz zasad prowadzenia ewidencji finansowo-księgowej.
• Wysokiego poziomu samodzielności.
• Znajomości systemu finansowo-księgowego SQL RAKS (ew. Navision).
• Znajomości MS Office (w szczególności Excel & Word).
• Odpowiedzialności i dyspozycyjności.
• Zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów, skrupulatności, dobrej organizacji pracy.
• Wysokiej motywacji do pracy.
• Dużej odpowiedzialności i niezależności w działaniu.
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.
• Umiejętności współpracy w grupie i łatwości nawiązywania kontaktów.

Co oferujemy?
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym koncernie.
• Konkretnie określone cele.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
• Profesjonalne podejście organizacji pracy.
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
• Prace w centrum miasta.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adresy:

• Petra.grobarcik@oeticket.com
• Andreas.bruneder@eventim.de
• Lukasz.obrazinski@eventim.pl

W temacie maila prosimy o wpisanie nr referencyjnego „Eventim Job 2009”.

Kontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi kryteria podane w ogłoszeniu.

W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

pozdrawiam

Łukasz ObrazińskiŁukasz Obraziński edytował(a) ten post dnia 09.04.09 o godzinie 19:42