Jakub J.

Jakub J. Project Manager

Temat: Oferta Pracy - dyrektor lusksusowego **** hotelu butikowego

Zachęcam do zapoznania się z ofertę pracy firmy JDI SA - szukającej dyrektora do luksusowego **** hotelu butikowego w Łańcucie - interesująca propozycja dla ambitnych osób ceniących sobie swobodę działania.

Stanowisko: Dyrektor Hotelu
W związku z planowanym otwarciem **** hotelu butikowego oraz ośrodka SPA w Łańcucie, zlokalizowanego naprzeciw zespołu pałacowo-parkowego w ścisłym centrum miasta poszukujemy dyrektora hotelu.

Oferujemy współpracę przy tworzeniu oraz prowadzeniu wyjątkowego miejsca na hotelowej mapie Polski. Łańcut co roku odwiedza duża liczba turystów, dzięki sprawnemu zarządowi Zamku oraz zwiększaniu nakładów na marketing miasta – w następnych latach nastąpi wzmocnienie marki miasta w Polsce i zagranicą.

Dużym atutem hotelu jest jego unikalna lokalizacja naprzeciw Zespołu Zamkowo-Parkowego w ścisłym centrum miasta (http://zamek-lancut.pl). W hotelu są zlokalizowane dwie restauracje oraz duży ośrodek SPA.

Zakres obowiązków:
- Strategiczne oraz operacyjne zarządzanie hotelem
- Kreacja strategii marketingowej oraz prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych
- Rekrutacja oraz inspirowanie załogi hotelu

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej na stanowisku kierowniczym, znajomość segmentu luksusowych hoteli butikowych będzie dodatkowym atutem
- Umiejętności interpersonalne
- Odpowiedzialność i uczciwość
- Umiejętności analityczne
- Znajomość obsługi komputera
- Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

Oferujemy:
- Możliwość uczestnictwa w wyjątkowym projekcie - współtworzenia
nowej luksusowej marki na hotelowej mapie Polski
- Dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Szkolenia oraz uczestnictwo w międzynarodowych wydarzeniach branży Horeca
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane podjęciem wyzwania prosimy o przesłanie CV
oraz listu motywacyjnego na adres:
board@jdi.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)