Aleksandra Szałkowska

Aleksandra Szałkowska Jest jedna
zasadnicza rzecz
określająca
wyjątkowość człow...

Temat: oferty staży/ pracy

Ta zakładka jest głównie dla studentów i osób poszukujących pracy/ możliwości współpracy z firmami ulokowanymi w Eureka HUB

określająca

Ankieta rekrutacyjna na praktyki/staż

1. Nazwa firmy oraz profil działalności:

3R Studio Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem autorskich rozwiązań w zakresach technologii 3D oraz platform mobilnych – w tym zwłaszcza rozszerzonej rzeczywistości. Koncepcyjnym i eksperymentalnym rozwijaniem swobodnej interaktywności w wirtualnych środowiskach; technologii dla nauki i dydaktyki, gier komputerowych, biznesu aby dostarczać zaawansowane rozwiązania najwyższej jakości. Przy realizacjach i rozwoju współpracujemy z Uniwersytetami Adama Mickiewicza i Artystycznym w Poznaniu.

2. Co oferujemy kandydatom:

Możliwość współtworzenia technologii przyszłości, nowatorskich schematów biznesowych, kontakt z najnowszymi technologiami.
Pracę z nowatorskimi pomysłami i koncepcjami technologicznymi.

3. Kiedy? Czas trwania praktyki/stażu:

Maj, czerwiec, lipiec 2011

4. Do kogo skierowana jest oferta? (studenci/absolwenci; rok studiów; preferowane kierunki; doświadczenie; umiejętności)

Dla studentów ostatnich lat studiów, posiadających dużą ciekawość świata i potrafiących czerpać z niego inspiracje. Do osób o dużym potencjale twórczym, naturalnie kreatywnych, pomysłowych, o nie standardowych sposobach myślenia, przebojowych.

5. Zakres obowiązków praktykanta/stażysty:

Opracowanie modeli strategii marketingowych i sprzedażowych dla nowoczesnych usług/technologii mobilnej ilustracji różnych ofert edukacyjnych/handlowych/usługowych. Wyszukiwanie dziedzin rynku potencjalnie zainteresowanych nowoczesnymi, mobilnymi technologiami wirtualnymi.

6. Liczba wakatów: 2

7. Forma (praktyka/staż; odpłatny/nieodpłatny; ilość godzin tygodniowo)

Praktyka, nieodpłatna, 6 godzin tygodniowo.

8. Jak aplikować? (mail, na który należy wysyłać CV i/lub tel. kontaktowy, i/lub osoba kontaktowa; jakie dokumenty aplikacyjne, portfolio należy przesłać):

biuro@3rstudio.com

CV, list motywacyjny

Następna dyskusja:

Definicja "oferty najkorzys...

Wyślij zaproszenie do