konto usunięte

Temat: Oferta pracy-HR Specialist, miejsce pracy Koło

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy KOŁO

Główne obowiązki:
udział w projektach związanych z rekrutacją, adaptacją, oceną i rozwojem
organizowanie, koordynowanie i administrowanie procesu szkoleń (analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja i realizacja szkoleń)
udział w projektach związanych z planowaniem karier pracowników
przygotowanie i aktualizacja opisów stanowisk
prowadzenie spraw socjalnych dla pracowników
przygotowywanie dokumentów kadrowych

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub psychologiczne)
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość przepisów prawa pracy
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
samodzielność i odpowiedzialność
umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Oferujemy:
interesująca pracę w międzynarodowym środowisku
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Osoby zainteresowanę ofertą pracy proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

praca.sga.pl@saint-gobain.com
z tematem GoldenLine-HR