Krzysztof Symonowicz

Krzysztof Symonowicz Risk Specialist at
Relyon Recruitment

Temat: Oferty pracy

Dzień dobry,

Nazywam się Krzysztof Symonowicz i reprezentuję firmę Relyon Recruitment.
Specjalizuję się w obszarze rekrutacji na stanowiska merytoryczne w bankowości ubezpieczeniach.

Na forum grupy nie znalazłem tematu nawiązującego do ofert pracy. Dlatego też pozwoliłem sobie na założenie takowego i na zamieszczanie tutaj ciekawych propozycji zawodowych.
Być może kogoś one zainteresują i umożliwią zmianę na lepsze.

Pozdrawiam,
K.Symonowicz

Realizuję obecnie projekt dla dużej międzynarodowej firmy świądczącej usługi doradcze.
Poszukuję osoby na stanowisko eksperckie w obszarze ryzyka rynkowego.

Taka osoba powinna:
- posiadać doświadczenie w budowie lub walidacji modeli do wyceny instrumentów finansowych i pomiaru ryzyka rynkowego z wykorzystaniem metod Value at Risk (VaR), analiz scenariuszowych i testów warunków skrajnych,
- doskonale znać środowisko regulacyjne, w szczególności rekomendacje KNF w zakresie zarządzania ryzykiem rynkowym,
- posługiwać się pakietami statystycznymi, językami modelowania lub programowania. Preferowana znajomość SQL i/lub R, Matlab, Python,
- wykształcenie wyższe kierunkowe, np. matematyka, ekonometria, informatyka lub zarządzanie ryzykiem
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Atutami będą:
- doświadczenie w zakresie tworzenia i wdrażania narzędzi do wycenu oraz zarządzania ryzykiem finansowym od strony metodyki, procedur i procesów,
- doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i zmianą w obszarze ryzyka,
- wiedza z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości.

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie + centralny system premiowy,
- rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych, a w tym karta multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych,
- program rozwoju zawodowego składający się z trzech filarów:
1. zdobywaniu różnorodnych doświadczeń jako że jest to praca projektowa,
2. spersonalizowanym programie kursów i szkoleń,
3. coachingu i mentoringu,
- zapewnienie wszelkich potrzebnych do pracy narzędzi,
- możliwość udziału w projektach dla wiodących instytucji finansowych w Polsce i zagranicą.

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowana bezpośrednio na adres mailowy k.symonowicz@relyon.pl

Dla jednego z największych polskich banków poszukuję osoby do obszaru ryzyka kredytowego.
Stanowisko: Ekspert ds. Zarządzania Ryzykiem modeli.
Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe, np. matematyka, ekonometria, staytystyka, zarządzanie ryzykiem,
- doświadczenie w zakresie budowy lub walidacji modeli ryzyka kredytowego, a w tym scoring, rating oraz kalkulacje bazylejskich parametrów ryzyka PD, LGD, CCF,
- znajomość regulacji nadzorczych dotyczących zarządzania ryzykiem modeli, w szczególności Rekomendacji W,
- kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:
- dokonywanie walidacji modeli pomiaru poszczególnych rodzajów ryzyka / wycen ze szczególnym uwzględnieniem ryzyka kredytowego,
- rozwój narzędzi i metodyk budowy oraz walidacji modeli,
- uczestnictwo w procesie zarządzania ryzykiem modeli.

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny,
- bogaty pakiet benefitów pracownicznych, włączając w to kartę multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną i inne dodatki,
- możliwość rozwoju eksperckiego, jak również menedżerskiego w perspektywie długoterminowej,
- bycie częścią dobrze osadzonej i szybko rozwijającej się marki na polskim rynku.

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie na adres mailowy k.symonowicz@relyon.pl

Wyślij zaproszenie do